Yüksek Gerilim Işletme Sorumluluğu Sözleşmesi

Konu, 'Yasalar, Tüzükler, Yönetmelikler Hakkında' kısmında fimrek tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

Yüksek gerilimli kuvvetli akım tesislerinde teknik konulardan sorumlu elektrik mühendisi bulundurulması veya sertifikalı bir mühendis ile sözleşme yapılması gerekliliği ile ilgili çalışma yapan var mı? Bu takip edilen bir sorumluluk mu? Elektrikçimiz var ve elektrik müh. ile bir sözleşmemiz yok.

2. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

kuvvetli akım tesisleri yönetmeliği okumanı tavsiye ederim

3. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

O yönetmeliğe istinaden sordum bu soruyu ben. Böyle bir yönetmelik var ama uygulanması ne durumda, olmazsa olmaz şart olarak uygulanıyor mu diye sordum.

4. charlesdexter

Ben uyguluyorum. EMO dan mühendisler ile sözleşme yapıyorum.
    Uygulanıp uygulanmayacağına gelince. Şu an kimse bakmaz Ama trafodan dolayı yangın patlama olur o zaman herkes bunu sorr böyle özetleyeyim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fimrek bu yazıya teşekkür etti.
  5. fimrek

fimrek TÜİSAG Üyesi

aylık ne kadar ödeme yapılıyor ortalama.

6. charlesdexter

emo nun birim fiyat listesi var ona göre 400kva 800kva değişiyor ama fiyat standart 355 tl idi sanırım benim ödediğim fiyat topraklama paratoner ölçümleri dahil her ayda kontrol yapılıyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. muratgul

muratgul TÜİSAG Üyesi

Firmamız yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmeti vermektedir. Dilerseniz bizimle bağlantı kurabilirsiniz.
    www.sge.com.tr
    iyi günler dilerim.

8. esrefisg

esrefisg TÜİSAG Üyesi

İSG uzmanı ile işletme sorumlusu arasındaki görev dağılımı nasıl oluyor.İSG uzmanı İşletme sorumlusuna karışabiliyormu?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica