Soru Yüksekte Çalışma Eğitimi

Konu, 'Yüksekte Çalışmalar ve Emniyet' kısmında cemile melek tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. cemile melek

cemile melek TÜİSAG Üyesi

C sınıfı iş güvenlik uzmanıyım yüksekte çalışma eğitimi verebilmek için benim IRATA eğitimi 1.seviyede almam yeterli midir? benim bu eğitimi vermem için nasıl bir yol izlemem gereklidir?

2. hasanyildiz84

hasanyildiz84 TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Genel olarak bakıldığında ;
    IRATA Level 1 Uzman Kişi olur,
    IRATA Level 2 Eğitici Uzman olur.
    Ülkemizde Level2 sayısı oldukça az olduğu ve kanun/yönetmelik bu konuda açıkca bir veri sunmadığı için İş Güvenliği Uzman olarak siz de eğitim verebilirsiniz ancak sertifikalandırmanız çok doğru değil;
    IRATA Level 1 almanız her açıdan avantajdır,
    Kazasız Günler

Ersin ve sekersuat bu yazıya teşekkür etti.
  3. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

IRATA level 1 eğitimini veren firmalar hangileri?

4. hasanyildiz84

hasanyildiz84 TÜİSAG Üyesi

IRATA 'nın ta kendisi... http://www.irata.org

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

bu eğitimi ankarada alabileceğimiz bir yer var mı

6. krydmn

krydmn TÜİSAG Üyesi

Bende bilgi almak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum..iyi akşamlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. eski

eski TÜİSAG Üyesi

bende bu konuda araştırma yapıyorum bir türlü sonuca ulaşamadım ,yüksekte çalışma eğitimini verebilmem için önce benimmi belge almam gereikyor,ben eğitim almadan bu yüksekte çalşma eğitimini nasıl verebilirim???

8. didem27

didem27 TÜİSAG Üyesi

ben yüksekte çalışma eğitimi veriyorum kendi işyerimde. Özel bir eğitim almak gibi bir şart yok bu eğitimi vermek için. Yüksekte çalışma ile ilgili genel bilgi ve yüksekte yapılacak çalışmalarda kendi risk analizime göre belirlediğim tehlikelerden korunma yöntemleriyle ilgili 15 soruluk bir sınav hazırladım. A sınıfı uzmanımız yeterli dedi sıkıntı yaşamadım.

9. EDAAA

EDAAA TÜİSAG Üyesi

merhaba didem hanım ..bende yarın vericem yüksekte çalışma eğitimini.eğitim sunumu hazırladım fakat soru hazırlama kısmında sıkıntı yaşıyorum..paylaşmanız mümkünmüdür?

10. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar elinde yüksekte çalışma eğitim örneği olan var mı paylaşabilir misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica