Bilgilendirme Yükselme Için Prim Günü ( Bakanlığa Gittim )

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

düşünüp böyle bir cevap hazırlamışlar bence... işlerine böyle geliyor nedense...

2. OHSISGUZ

OHSISGUZ TÜİSAG Üyesi

"Size özel mesaj bulunmamaktadır." bende de aynısı var

3. Selçuk Aydoğdu

Selçuk Aydoğdu TÜİSAG Üyesi

İSG katipte, dün akşam B sınıfına girebiliyordum,şu an baktım size özel mesaj yok diyor. sınav parasınıda yatırdım. ne olacak şimdi...

4. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

genel sorun.bende de aynısı yazıyor.işin tuhafı bugün meb sayfasından başvuruların yapılabiliyor olması gerekiyordu.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Selçuk Aydoğdu

Selçuk Aydoğdu TÜİSAG Üyesi

evet sayın erdoganeng şu an baktım duyurularda herhangi bir bilgi yok.

6. ong

ong TÜİSAG Üyesi

Size özel msj yok demesinin sebebi Ocağın 30'una kadar sorgulama yapılabilcecekdi herhalde o tarih geçtiği için tüm msjlar silindi. sanırım herkesde aynı durum var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. d g

d g TÜİSAG Üyesi

mahkeme yoluna gitmeyi düşünüyorum hemen dilekçe hazırlayıp başvurmak şart oldu..

8. blntkpz

blntkpz TÜİSAG Üyesi

bende de aynı şekilde size özel mesaj yok diyor. Yine saçmalamaya başladılar galiba !!!

9. ong

ong TÜİSAG Üyesi

Bakanlığa gittim görüştüm sınava giremiyoruz. Ocak 22 si ile 27 arasında değerlendirmeye almışlar o tarihte de Ocak ayı primleri gözükmediği için giremiyoruz. Mayıs' a girebilirmişiz ama. Şaka gibi birde böyle diyorlar.

10. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

mayısta bi sıkıntı olmaz inş... devlet işi bellimi olur , duyuru yayınlar sonra duyuruya kendi uymaz....

11. d g

d g TÜİSAG Üyesi

Mayıs sınavını
    osym yapacamış

12. Feyzullah GENÇKAYA

Feyzullah GENÇKAYA TÜİSAG Üyesi

üstada sen c den 'a sınıfına mı yoksa ikinci yükseltme sınavına mı gireceksin?

13. d g

d g TÜİSAG Üyesi

ne zaman oldu bu ..sayfada görünüyor mu şuan ..ankaraya elden mi verdiniz..ne zaman gttiniz eğer gittiyseniz..acil yanıt verirseniz bizede yol göstermiş umut vermiş olursunuz..acil yanıt ltfn

14. d g

d g TÜİSAG Üyesi

y a b u nmesaj eski mesaj dilmi Erdoğan beyin neden paylaştıınız bunu ..anlamadım ben ya ..bende bi umut dedim...milletin canı sıkılıo herhalde..:(

15. myxoma

myxoma TÜİSAG Üyesi

Merhaba, önceki durumlar benim için de geçerli, mayıs sınavı için dilekçe gönderdim, sistemde değişen yok. prim sayım 1513. ne zamana kadar değişmesi lazım ki bunun

16. ong

ong TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar B sınavına girebileceğim yazıyordu Katipde şimdi tekrar giremiceğim yazıyor. Prim gün sayım tutuyor bu bakanlık ne yapmak istiyor...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica