Bilgilendirme Yükselme Için Prim Günü ( Bakanlığa Gittim )

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. htuzan

htuzan TÜİSAG Üyesi

yükselme sınavı belge sınıfı yanlışlıgını düzeltmek amaçlı gönderecegimiz dilekçede .......belge numaralı diye yazılı ibare ile anlatılmak istenen nedir bilen varmı

2. htuzan

htuzan TÜİSAG Üyesi

yükselme sınavı belge sınıfı yanlış olup düzeltmek amaçlı gönderecegimiz dilekçede .......belge numaralı yere( 21 aralık sınavına girip c olanların belge numarası olmadıgı için) TC yazılacakmış....

3. fatih aktaş

fatih aktaş TÜİSAG Üyesi

yanlış bilgilendirme yapmayalım kimlik numarası değil belge numarası yazılacak belge numaraları İSG-KATİP sisteminde mevcut arkadaşlar

4. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

20 sinde para yatırma günü sondu 2 gün içinde 50-60 bin kişinin C sınıfı belge numaraları belirlendi isg katip'e girildi sanırım 70 bin kişinin pirim günleri incelenip yükseltmeye girip giremeyecekleri belirlendi bunu 2 günde nasıl yaptılar şaşırdım kaldım.Bunu yapabildiklerine göre umarım dilekçeleride inceleyip düzgün bir şekilde neticelendirirler kafanıza takmayın siz çalışmaya devam edin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. ersancavdar

ersancavdar TÜİSAG Üyesi

ben c sınıfı uzmanım, 18 yıldır kamuda çalışıyorum, tüm evraklarımı hazırladım, ekim aylarında gönderdim, 21 aralık 2013 yükseltme sınavına başvuruda bulundum, sınav giriş evrakım çıktı, A sınıfı uzmanlk sınavı yükseltmesine girecektim,yani A sınıfı görünüyordu, 21 aralık 2013 sınavına girmedim, 23 şubat sınavına girmek istedim, İSG katipten şimdi hangi sınıfa gireceğim diye baktım B sınıfı görünüyor, bu nedendir arkadaşlar, düzeltme için aynı evrakları tekrar hazırlayıp göndereceğim artık.

6. ersancavdar

ersancavdar TÜİSAG Üyesi

ben c sınıfı uzmanım, 18 yıldır kamuda çalışıyorum, tüm evraklarımı hazırladım, ekim aylarında gönderdim, 21 aralık 2013 yükseltme sınavına başvuruda bulundum, sınav giriş evrakım çıktı, A sınıfı uzmanlk sınavı yükseltmesine girecektim,yani A sınıfı görünüyordu, 21 aralık 2013 sınavına girmedim, 23 şubat sınavına girmek istedim, İSG katipten şimdi hangi sınıfa gireceğim diye baktım B sınıfı görünüyor, bu nedendir arkadaşlar, düzeltme için aynı evrakları tekrar hazırlayıp göndereceğim artık.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. MuharremİSG

MuharremİSG TÜİSAG Üyesi

Ya artık küfür edeceğim ayıp olacak memurum aralık sınavında B olarak göründüm itirazlarımı yaptım başvurular bittikten 1 hafta sonra maille döndünler durumunuzu inceledik ama yetişmedi şubatta yapmayı planladığımız sınava A olarak girebilirsiniz diye . Bu gün baktım yine B . Ya arkadaş bende memurum ama ayıp artık yaptıkları

8. Figen124

Figen124 TÜİSAG Üyesi

inanın artık hiç bir şeye güvenemiyorum bende .İşimiz Allah a kalmış.Bu güne kadar bir çok sınava girdim,bu kadar ciddiyetsiz bir sınav görmedim.

9. çigdemdemir

çigdemdemir TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, benim de 2010 itibari ile 3006 gün primim var, A sınıfı yükseltme sınavına girebiliyor olmam gerekiyor ama B gözüküyor, dilekçemi hazırlayıp gönderdim (ankara da bir arkadaşım teslim edecek) ama ben dilekçe hazırladığım sırada örnek dilekçe hazırlanmamıştı (akıl edip sertifika ID yazdım) sizce sorun olur mu????

10. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

sıkıntı olmaz T.C kimlik numaranız dilekçenizde mevcut olduğundan göreceklerdir.

11. karbon

karbon TÜİSAG Üyesi

Evrakları teslim ederken kontrol ediyorlar mı.Su aşamada Ankara'ya gitmeyi düşünmüyorum.Eger sistemde düzeltme olmazsa Pazartesi mecburen gideceğim ne dersiniz?

12. Şıvan Nezan

Şıvan Nezan TÜİSAG Üyesi

02.04,2001 tarihinden beri memuriyetim devam ediyor. İsg katip te bana B sınıfına müracaat etmem gerektiğini yazmışlar. Önceden bağlı bulunduğum kurumdan hizmet çizelgesini almıştım. Dilekçe öğreneğini düzenledim ve yarın kargoya verecem. Sanırım hata var benim hesaplarıma göre yaklaşıp 4000 gün ediyor. Bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim. iyi akşamlar.

13. bdrgzl

bdrgzl TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,B yükseltmeyi kazanıp A yükseltme sınavına girebilmek için dilekçe vermeyi planlayanlar var mı,bu konuda kendimi yalnız hissediyorum!

14. bdrgzl

bdrgzl TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,B yükseltmeyi kazanıp A yükseltme sınavına girebilmek için dilekçe vermeyi planlayanlar var mı,bu konuda kendimi yalnız hissediyorum!

15. Hakan ERDOĞAN

evrak kontrolü yok.taratıyorlar kaydediyorlar.o yüzden sıra beklemiyorsunuz.kontroller daha sonra..

16. Hakan ERDOĞAN

normaldir 2008 öncesi görülmüyor.durum herkeste aynı

17. Şıvan Nezan

Şıvan Nezan TÜİSAG Üyesi

Oturup ders çalışmak varken bunlarla uğraşıyoruz ki bazı arkadaşlar ankaraya gitmeyi göze alıyor. Ben sadece kargoya verecem.

18. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

harikasın valla. benimde başım bu işlerle ağrıyor ama senin ki daha süpermiş

19. OHSISGUZ

OHSISGUZ TÜİSAG Üyesi

bakalım nasip bu sefer girebilecekmiyim)

20. OHSISGUZ

OHSISGUZ TÜİSAG Üyesi

bakalım nasip bu sefer girebilecekmiyim)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica