Bilgilendirme Yükselme Için Prim Günü ( Bakanlığa Gittim )

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında Hakan ERDOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. egemensnt

egemensnt TÜİSAG Üyesi

belge olarak örnek itiraz dilekçesi ve e- devletten alınan sgk dökümü yeterli oluyor mu?

2. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Kurumumdan aldığım hizmet döküm belgesi ve itiraz dilekçesini.

3. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Bak görün 27 sine kadar yetiştiremeyecekler sınav listesini.Binlerce müracaat vardır.Geçen seferki gibi uzatacaklar başvuru süresini.ahanda buraya yazdım...

4. Figen124

Figen124 TÜİSAG Üyesi

ne yaparsan yap,sınava giriş hakkım olmasına rağmen ,geçen sefer o kadar uğraştım sisteme giremedim.Şimdi gene aynı sorunlar,yine itiraz dilekçeleri,yine ne yaptıkları belli değil, ben güvenmiyorum,daha bakalım başımıza neler gelecek.Allah yardımcımız olsun,emeklerimiz boşa gitmesin tek derdim bu.Yoksa uğraşılmaz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

benim dilekçe incelemiş .durumum düzeldi.

GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR..

darısı diğer tüm arkadaşlara

çigdemdemir ve Emrah ERKEK bu yazıya teşekkür etti.
  6. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

erdoğan bey gözünüz aydın. darısı bizim başımıza inşallah bizimkisinide düzeltirler sizin bilgilerinizi ne zaman düzelttiler yeni mi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  7. Hakan ERDOĞAN

gün boyu dışardaydım işlerim vardı.yeni baktım.dilekçeyi dün vermiştim

8. OGUZ OK

OGUZ OK TÜİSAG Üyesi

9. OGUZ OK

OGUZ OK TÜİSAG Üyesi

BU DİLEKÇEYİ BAKANLIĞIN HANGİ BİRİMİNE GÖNDERECEĞİZ

10. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

benim de az once baktım girebileceginiz sınav turu A dilekceniz incelenmiştir yazıyor
    cok sukur.
    Basvuru sınavdab daha zor ben ce
    Allah herkese kolaylıklar versın basarılar olsun..

Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  11. Hakan ERDOĞAN

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23Subat2014_Sinav_Giris_Bilgileri

örnek dilekçe

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

İnönü Bulvarı No:42 Emek Ankara

……….... Belge numaralı …... Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahibim. Toplam prim ödeme gün sayım/hizmet yılım…………………....... gün/yıldır. İSG-KATİP sisteminden yaptığım sorgulamada, sınava gireceğim belge sınıfı bilgisinde yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Dilekçe ekinde ibraz ettiğim belgelerin yeniden incelenerek belge sınıfımın ….. sınıfı olarak düzeltilmesini arz ederim.

Tarih

Adı Soyadı

İmza

TC Kimlik No:..................................................

Adres:..............................................................

e-Posta:...........................................................

Telefon no:......................................................

EKLER

1-(Emekli Sandığı için) Kurumlarından veya emekli sandığından alacakları emekli olduğuna dair yazı veya aktif çalışanlar için çalıştıkları kurumdan alacakları hizmet süresini gösterir onaylı belgeler

2-(SSK ve Bağkur için ) https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ , https://www.turkiye.gov.tr/ adresleri ile SGK’dan alınmış prim ödeme gün sayılarını gösterir belgeler

3-(Sosyal Güvenlik Kurumu Kanununa göre özel sigorta şirketleri tarafından adlarına emeklilik primi yatırılanlar için) Primi yatıran kurum ya da kuruluşlardan alacakları prim ödeme gün sayısını gösterir onaylı belgeler.

12. Akshan

Akshan TÜİSAG Üyesi

Şirketinizden almış olduğunuz belge geçerli sayılmayacaktır. Sisteminiz SGk.gov.tr 'den gün olarak bugün itibari ile Ocak ayına en fazla 23 gün giriiş yapabilir ve sizde yarın gidip SGK'dan hizmet dökümünüzü alıp dilekçe ile beraber göndermeniz gerekir.

13. esahan

esahan TÜİSAG Üyesi

Erdoğan bey dilekçeyi elden mi verdiniz, ben ayın 22 sinde posta ile Gaziantep ten gönderdim , isg katipte hala B sınıfı yazıyor.

14. Hakan ERDOĞAN

22 sinde öğleden sonra elden verdim

15. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Gözün aydın bir sürü hata yapıyorlar özellikle Ağustos sınavlarından sonra bayağı kulaklarını çınlatmıştım bende kızıyorum ama bu ara süratleri inanılmaz.

16. İGUcumhur

İGUcumhur TÜİSAG Üyesi

2gün önce muhasebeciyle görüştüğümde sisteme girerim ama şubat ayında sgk da gözükür demişti... hatta sisteme girdi güyaa bende sgkya gittin ama bir sonuç alamadım . muhasebede taahhuk verdi ocak 21 ve halen çalışıyor diye bir döküm çıkardı bende şirkete kaşeletip imzalatıp gönderdim... bu şekilde kabul olmayacakmı diyorsunuz , peki ne yapmam lazım muhasebecimi bilmiyor bu işi sgk mı .

17. biyoman

biyoman TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 22 sinde elden teslim ettim evrakları. Fakat hala düzeltme yapılmamış. Ne olacak böyle. Başka bir şey elimizden gelmiyor. Ayın 30 una kadar bekleyecek miyiz? Düzeltmeme ihtimalleri varmı bunların?

18. selimmuratilgaz

her ihtimal var inşallah çözerler.

19. egemensnt

egemensnt TÜİSAG Üyesi

e- devletten prim dökümünü koymaya gerek var mı yoksa sgk' dan alınan döküm yeterli mi?

20. selimmuratilgaz

her ikiside aynı

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica