Bilgi : Yükselme Için Prim Günü ( Bakanlığa Gittim )

fizikci01

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
örnek dilekçe kendim hazırladım ve bunu gönderdim ben. henüz göndermeyenler varsa eğer. aras kargonun günaydın kargo servisi bir günde götürüyor. ücreti de 20 lira civarı.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE
(YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINA)
Adres: İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA
Tel: 0 312 215 50 21

Konu: 23 Şubat 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınıf Yükseltme Sınavı
Bakanlığınızca verilen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahibim. İş güvenliği uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmeliğin geçici 2. maddesine göre “Başvurdukları tarihte adlarına 3000 gün prim ödenenler, (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belge sınavına, girmeye hak kazanırlar.” Denmektedir. İSG-KATİP’te sınava gireceğim belge A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı olması gerekirken, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi olarak görünmektedir. Sınava gireceğim belge gurubu tarafınızdan hatalı olarak belirtilmiştir. Adıma düzenlenen 3000(Üç Bin) günden fazla Hizmet Süresini Gösterir Belge dilekçe ekimde sunulmuş olup, 23 Şubat 2014 günü yapılacak İş Güvenliği Uzmanlığı Sınıf Yükseltme Sınavında “A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı” sınavına girebilmem için sınav listesine eklenmem ve durum hakkında ivedilikle bilgilendirilmem hususunda;
Gereğini arz ederim.

Ad-Soyad : ……………….
T.C.No : ………………..
Tarih : 22-01-2014

EKLER:
Ek-1: Hizmet Süresini Gösterir Belge ( ... Sayfa)

İLETİŞİM ADRESİ:
…………………………………….. ………. / ……..
Telefon : ………………………….

isg.biyolog

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evrak takibi için hangi numaraları aramamız gerekiyor. Acil
0 312 296 60 00 ben çok aradım açmıyorlar.bide siz deneyin.sonucu da bildirirseniz sevinirim...

selimmuratilgaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
hiç aramaya uğraşma açmıyorlar

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende 2-3 kere denedim ama açan yok..

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
23 şubat sınavı için bakanlık bir erteleme duyurusu yayınlamadı... ama mayıs ayında da bir sınav olacak.

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bir gelişme varmı arkadaşlar..

uzadayı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Erdoğan bey dilekçeyi elden mi verdiniz, ben ayın 22 sinde posta ile Gaziantep ten gönderdim , isg katipte hala B sınıfı yazıyor.
ben de postayla çarşamba vermiştim...dün öğlen ellerine ulaşmış ama hala değişen bişi yok

İGUcumhur

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
telefonlarıda açmıyorlar . en azından olumsuz bir durum karşısında yapılabilecek birşeyler varsada bu saatten sonra biraz zor. hafta sonu giriyor araya , p.tesi mesaii bitimine kadar ankaraya evrak ulaştırmak çok zor bekleyip kadere boyun eğeceğiz artık...

MuharremİSG

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
dün emekli bir arkadaşla beraber belgeleri kargoya verdik ayrı ayrı. Bu gün 11 de ikimizinki de ulaşmış. Onunki düzeldi benim halen b olarak görünüyor. Olmadı ptesi Ankara ya gideceğim 21 aralıkta da aynı şey başıma gelmişti.

selimmuratilgaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
neden insanları mağdur ederler anlamıyorum tüm şartları sağladığım halde sınava giremezsiniz yazıyor kaç kişi de bu hata var arkadaşlar

çigdemdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar, prim gün sayısı düzeltilenler var mı??

Figen124

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
evraklar bugün 10 da teslim edilmiş .Düzelme yok maalesef..

çigdemdemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
benim dilekçe incelemiş .durumum düzeldi.

GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR..

darısı diğer tüm arkadaşlara
Erdoğan Bey, öncelikle hayırlı olsun. Belgelerinizi ne zaman teslim etmiştiniz?? Ben ayın 23'ünde elden teslim ettirdim ama bir değişiklik yok :( ayrıca sadece sgk ödemem var ve listemde de hiçbir karışıklık yok, nasıl böyle bir hata yapılmış anlayamıyorum :(

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Erdoğan Bey, öncelikle hayırlı olsun. Belgelerinizi ne zaman teslim etmiştiniz?? Ben ayın 23'ünde elden teslim ettirdim ama bir değişiklik yok :( ayrıca sadece sgk ödemem var ve listemde de hiçbir karışıklık yok, nasıl böyle bir hata yapılmış anlayamıyorum :(

ben 22 sinde öğleden sonra teslim ettim .1.5 günde düzeldi..sizin yerinizde olsam pazartesi de düzelmezse bakanlığa gider evrak takip numarasından dilekçenin durumunu sorardım.işi şansa bırakmamak lazım...

biyoman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar az önce baktım. Girebileceği sınav A sınıfı olarak düzeltilmiş. Darısı sizlerin başına inşallah...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.