Anket Yükselme Sınavı Belge Ücreti Alınmalı Mı?

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında savasci tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Yükselme Sınavında Başarılı Olan Uzmanlar Belge Ücreti Ödemeli mi?

Anketin kapanma tarihi 3 Ocak 2014.
  1. Evet

    14,6%
  2. Hayır

    85,4%
  1. savasci

    savasci TÜİSAG Üyesi



    Bakanlığın yükseltme sınavına girmiş olan ve daha önce belge ücretini yatıran uzman arkadaşlardan belge ücreti almaması gerekli bence.



     
  2. hgokalp

    hgokalp TÜİSAG Üyesi



    Katılıyorum, daha C belgesi elimize ulaşmadı... direkt A-B yi göndersinler...:)



     
  3. ermanoral

    ermanoral TÜİSAG Üyesi

    Arkadaşlar bence de.

    6331 sayılı yasanın Madde 27 (2) inci bendi aşağıdaki gibidir. ! ?

    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU

    MADDE 27
    –(1) Çalışanların tabi oldukları kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunda hüküm bulunmayan hallerde 4857 sayılı Kanunun bu Kanuna aykırı olmayan hükümleri uygulanır.


    (2) Bu Kanuna göre düzenlenen kağıtlar damga vergisinden, işlemler harçtan müstesnadır.


    (3) Bakanlık, bu Kanuna göre yapılacak iş ve işlemlere ait her türlü belge veya bilgiyi, elektronik ve benzeri ortamlar üzerinden isteyebilir, arşivleyebilir, bu ortamlar üzerinden onay, yetki, bilgi ve belge verebilir.

     
  4. çağan genç

    çağan genç TÜİSAG Üyesi

    birlik olmak lazım. gördüğüm kadarıyla zor...



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica