Yükselme Sınavı Için Dilekçeyle Başvuranlar

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında isg.biyolog tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

22 Ocak saat 10.01 itibariyle dilekçemi ve hizmet prim süremi gösteren belgeyi genel müdürlüğün yetkilendirme daire başkanlığına teslim ettiğim halde İsg katip sisteminde hala B sınavında görünüyorum.3 gün oldu vede pazartesi son gün ama hala A ya giriş hakkım verilmedi.Bu şekilde müracaatını yapıpta sonuç alan varmı ? İyice sinir bozucu olmaya başladı.Bir açıklama da yapmıyorlar.Görüşleriniz yada bizim bilmediklerimiz varsa nelerdir ?

2. takoxx

takoxx TÜİSAG Üyesi

benim bu gece düzelmiş

3. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

müracaatı şahsenmi yoksa kargo yoluylamı yaptınız ?

4. takoxx

takoxx TÜİSAG Üyesi

ŞAHSEN ELDEN TESLİN YAPTIM AYIN 22 SİNDE

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. karbon

karbon TÜİSAG Üyesi

Genelde hep elden teslim edenlerin düzeltmesi yapılmış gibi ...

6. cesim mesut pehlivan

cesim mesut pehlivan TÜİSAG Üyesi

ctesi pazar çalışıyorlarmı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

İki sn. önce tekrar isg-katipten kontrol ettim itirazım değerlendirilmiş.Şükürler olsun düzeltilmiş A sınıfı na girebiliyorum :)

isg.biyolog bu yazıya teşekkür etti.
  8. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Bilginiz olsun diye yazıyorum.Kargo ile gönderdim perşembe günü. cuma günü ellerindeydi.

isg.biyolog bu yazıya teşekkür etti.
  9. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Nihayettttttt..Benimki de A olarak düzelmiş çok şükür...

10. murti çe

murti çe TÜİSAG Üyesi

yüksel bey cumartesi günü düzelmemiş diyordunuz fakat pazar günü nasıl düzeldiğini anlamadım..haftasonu da çalışıyorlar mı acep isggm de?ne dersiniz?

11. experience

experience TÜİSAG Üyesi

benim evraklar kargoyla cuma güma günü saat 11 'de ellerine geçti.bugün pazar ve saat 13 'te kontrol ettiğimde düzelmemişti ama şimdi 10 dakka önce kontrol ettiğimde düzeltildiğini gördüm.Demek ki pazar günü de mesai yapılmış.

12. selimmuratilgaz

selimmuratilgaz TÜİSAG Üyesi

Benimki düzeltilmiş arkadaşlar. bugün düzeltmişler

13. cradleofden

cradleofden TÜİSAG Üyesi

Bende bir arkadaş aracılığıyla elden teslim ettim ancak 3050 prim günüm olmasına rağmen hala B sınıfına girebilirsiniz yazıyor.Şimdi bunu sineye çekip B sınıfına mı girsem yoksa bunu atlayıp Mayıs sınavında A sınıfına mı girsem karar veremedim.Lanet olsun böyle sisteme,dilekçede kocaman yazmasına rağmen aynı kalmış.

14. enginmesut

enginmesut TÜİSAG Üyesi

bende 22 ocakta kargoyla gönderdim 23 ocakta kargodan evrakınız ulaşmıştır diye mesaj geldi. pazar gecesi düzeltilmiş.A grubu olarak girebileceğimi yazıyor isgkatipte.

15. Hasan Aydemir

Hasan Aydemir TÜİSAG Üyesi

Ben de Cuma günü sabah saatlerinde kendim değil de arkadaşım vasıtasıyla elden teslim ettim. An itibarıyla düzeltme yapılmış. Dün akşam düzeltilmemiş şekildeydi.

16. çigdemdemir

çigdemdemir TÜİSAG Üyesi

Ben de perşembe günü bir arkadaşıma teslim ettirdim ancak hala düzeltme yok, cuma günü verilen evraklar düzeltilmeye başlandığına göre bir aksilik mi var acaba???

17. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberi duyurusunda açıklamışlar duyurunun aslı ;
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=23Subat2014_Sinav_Giris_Bilgileri

7.sınav giriş bilgisinde yanlışlık olduğunu düşünenler yanlışlığın düzeltilmesi amacıyla itiraz dilekçelerini prim ödeme gün sayılarını belirtir belgeler ile birlikte 27.01.2014 Pazartesi mesai bitimine kadar İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Gelen Evrak servisine elden ya da posta yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak itiraz başvuruları kesinlikle dikkate alınmayacaktır. sınav giriş bilgisinde yanlışlık olduğunu düşünenlerin itiraz dilekçeleri ve ibraz ettiği belgeler incelenecek ve gerekli görüldüğü takdirde adayın sınava gireceği belge sınıfında düzenleme yapılacaktır. Söz konusu adaylar, sınava gireceği belge sınıfının son durumunu en geç 30.01.2014 tarihine kadar sorgulayabileceklerdir.

18. Hasan Aydemir

Belki evrak numarasına göre değil de rastgele sıralama yapıyorlardır. Elinizde evrak numarası varsa bence bir sordurun veya tekrardan dilekçe verin.

19. fatiha arkçı

fatiha arkçı TÜİSAG Üyesi

ben de itiraz etmiştim ama sadece itiraz dilekçeniz incelenmiştir diyor başka bişe yazmıyor.ne demek oluyor bu

20. Hasan Aydemir

Yardımcı olması açısından yazıyorum. Bence imkanınız varsa tekrar dilekçeyle itiraz edin. Benim daha önceki uyarıda yükseltme sınavına giriş hakkınız bulunmamaktadır yazıyordu. Şimdi ise aynen şu şekilde güncellenmiş:
    GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR..

çigdemdemir bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica