Soru Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavları Hakkında' kısmında gulcakir_ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gulcakir_

gulcakir_ TÜİSAG Üyesi

Konu ile bilgisi olan arkadaş açıklayabilir mi?

2. Bekir AVCI

Bekir AVCI TÜİSAG Üyesi

Parayı ISGGM nin ziraat bankası hesabına bakada bankodan (ATM den değil) elden yatıracaksınız.

3. Merdali Kocaağa

Merdali Kocaağa TÜİSAG Üyesi

parayı yatırdıktan sonra başka bir şey yapmak gerekiyor mu

4. aliertanbozdan

aliertanbozdan TÜİSAG Üyesi

Isg katıpten prim gün sayısız cıkıyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar; öncelikle 23 şubat sınavında başarılı olan tüm arkadaşları kutluyorum. kazananların yatırması gereken belge ücretinin yatırılacağı hesap net olarak bakanlık tarafından bir yerde açıklandı mı ? ne kadar süre içinde hangi hesaba yatırılacağı konusunda bilgisi olanların , ilgili yönlendirme ile birlikte paylaşmasını rica edeceğim.

hepimize hayırlı olması dileğiyle :)

6. hasanozf

hasanozf TÜİSAG Üyesi

isg katipte 2014 yılı belge ücretleri adında bir konu var. orada her şey var.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

salgozen ve Öyküm bu yazıya teşekkür etti.
  7. hasanozf

hasanozf TÜİSAG Üyesi

01.01.2014 tarihi itibariyle Sertifika , Vize(Yenileme) ve Yetki belgesi ücretleri yenilenmiştir. Belge ücretlerinin aşağıdaki meblağlar üzerinden yatırılması gerekmektedir.

İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitici Belgesi Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL

İş Güvenliği Uzmanlığı - İşyeri Hekimliği - Diğer Sağlık Personeli Belgesi Ücreti: 350 TL + KDV(%18) = 413 TL

Belge Yenileme Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL

Belge Vize Ücreti: 87,5 TL + KDV(%18) = 103,25 TL

Kurumsal Yetki Belgesi Ücreti (OSGB-Eğitim Kurumu): 10.000 TL + KDV(%18) = 11.800 TL

Yapılan sınavları kazanıp İGU ve İH sertifikası almaya hak kazanan kişilerin Ziraat Bankası Kurumsal Tahsilat hesabına yeni sertifika ücreti üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir.

Eğitici belgesi, sertifika yenileme ve yetki belgesi ücretlerinin Ziraat Bankası - Emek Şubesi İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi hesabına (IBAN No:TR 8500 0100 0765 4050 8311 5007) yatırılması gerekmektedir.

akademi92 bu yazıya teşekkür etti.
  8. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

sanırım ödeme süresiyle ilgili bir bilgi vermemişler ???

9. salgozen

salgozen TÜİSAG Üyesi

Siz bulabildiniz mi belge ücretini. :)

10. virgoo

virgoo TÜİSAG Üyesi

duyuru yayınlarlar bence, belge ücretleri duyurusu genel bir duyuru

11. Öyküm

Öyküm TÜİSAG Üyesi

isgkatipte genel bir duyuru var 2014 belge ücretleriyle ilgili. ancak 23 şubat sınavıyla ilgili olmadığı için , ne zamana kadar yatacaktarih verilmemiş.
    bir de bakanlıktan net bir duyuru gelmedikçe, açıkçası ilgili hesaba yatırmakta çekiniyorum. sonradan değiştirirlerse bir şeyleri, sıkıntı olmaması açısından. umarım kısa sürede yayınlarlar genel bir duyuru konuya yönelik.

12. Bekir AVCI

Bekir AVCI TÜİSAG Üyesi

Belge ücretleri 1 yıl içinde yatırılabiliyor. Ücret yatmazsa belgeniz İSG-KATİP den aktif olmuyor.

13. Erkan Bursalı

Erkan Bursalı TÜİSAG Üyesi

Dün Ziraat Bankası na sordum gözükmüyor.
    Sabah gittim ÇSGB kurumsal tahsilat programında
    413 TL gözüktü. Yatırdım. Kursa sordum başka ne yapılacak diye. Bir şey yapmak gerekmiyormuş. Isg katipten takip edin 3 5 gün içinde A sınıfı olduğunuz gözükür dediler.

14. hasanozf

hasanozf TÜİSAG Üyesi

ödeme süresi şeklinde bir durum yok. Hemen Ziraat bankasına gidip ödeme yapınız. Birkaç gün veya hafta sonra isg katipte yükselme görünecek. Ben bu sabah gittim yatırdım.

Last edited by a moderator: 19 Mart 2014
  15. SemihaY.

SemihaY. TÜİSAG Üyesi

Ben ödeme yaptım arkadaşlar sistem açılmış.

16. UMUT UNAL

UMUT UNAL TÜİSAG Üyesi

hasan bey, siz ödeme yapmışsınız, hesap numarasını verince sadece para yatırmamız yeterli mi yoksa c sınıfında olduğu gibi dekonta bir not yazılması gerekiyor mu ? bir sorum daha olacak para yatırırken başka bir bilgi isteniyor mu yoksa tc numarası yeterli oluyor mu ?

17. uzke

uzke TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ödeme ilgili süre var mı?

en son ne kadar süre sonuna kadar para yatırıp a sınıfı aktif hale getirilebilir

yani para yatırma süresinde zaman aşımı diye birşey var mı?

Last edited by a moderator: 19 Mart 2014
  18. uzke

uzke TÜİSAG Üyesi

bu konuda bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

19. Halit Çiçek

Halit Çiçek TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Sistem açılmış.. yatırdım..

20. tore1071

tore1071 TÜİSAG Üyesi

herhangi bir süre yok istediğiniz zaman yatırabilirsiniz. ama bu yılı geçirirseniz yeni yıl tarifesi üzerinden yatırmak zorunda bırakılırsınız

uzke bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. iş güvenliği uzmanlığı belge ucreti

Yandex.Metrica