Tartışma Ziraat Mühendisleri Ve Su Ürünleri Mühendisleri

Konu, 'Ziraat Mühendisleri İçin Gerekli Bilgiler' kısmında enyonn tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Serdal DEMİR

Serdal DEMİR TÜİSAG Üyesi

Rica ederim. Onların hukuk müşavirliği hizmetide bulunmaktadır.

2. dikence

dikence TÜİSAG Üyesi

Hasan Bey merhaba, dilekçe örneği elinizde varsa ekleyebilir misiniz acaba?

3. ahmetdursun

ahmetdursun TÜİSAG Üyesi

evet bende dilekçe örneği görsem iyi olur..birde kaç günde dilekçemize cevap veriyorlar..iadeyi tahattütlü mü yollamak mantık lı acaba?

4. dikence

dikence TÜİSAG Üyesi

Ahmet Bey diploma fotokopinizle birlikte dilekçeyi posta yoluyla gönderirseniz 15 gün içerisinde size denklik belgenizi gönderirlermiş. Dün YÖK ü aradım çağrı merkezindeki bayan o şekilde bir cevap verdi bana.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ahmetdursun bu yazıya teşekkür etti.
  5. ahmetdursun

ahmetdursun TÜİSAG Üyesi

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAOLUN HALLETTİM ..BEN SADECE DİLEKÇE YAZDIM..DİLEKÇEME CEVAP OLARAK MÜHENDİS OLDUĞUMU BELİRTEN BİR DİLEKÇE YOLLADILAR ...EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK

6. bahadirmetin

bahadirmetin TÜİSAG Üyesi

Merhabalar aldigim bir duyumda Kasim sinavindan sonraki sınav donemlerinde Gida, Su urunleri ve Elektrik Elektronik muhendisleri bu belge icin basvuru yapamayacaklar seklinde. Kesinligi konusunda bilgisi olan var mi acaba?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. gokces86_86

gokces86_86 TÜİSAG Üyesi

balıkçılık teknolojisi mühendisliği mezunuyum isg uzmanı olabılcegımı soledıler ve her sektorde de calısma ımkanı varmıs yeterkı sertıfıka olsun ;)

güngör yılmazcan bu yazıya teşekkür etti.
  8. Güray Uludağ

Güray Uludağ TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar su urunleri mezunuyum anacak diplomada mühendis yazmıyor okulu aradım Yok yardımcı olacak dediler nasıl bir dilekçe ileteceğiz örneği var mı sizlerde

9. Güray Uludağ

Güray Uludağ TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sanırım YÖK'e diploma ve transkrip ile birlikte dilkeçeli başvuru yapmam gerekiyor sizlerden ricam dilekçe örneği iletmeniz.

Last edited by a moderator: 18 Aralık 2013
  10. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY TÜİSAG Üyesi

konuyu açan arkadaş bizim mesleği biraz küçümsemiş sanırım
    ziraat mühendisleri nerede çalışıra getirmiş olayı
    yem fabrikasında kim çalışır ? işletme iktisatçı mı ?
    ben zooteknistim , igu değilim ama gayet iyi uzman olurum bu sektörde.
    yasa gereğince yem fabrikalarını dolaşan uzmanları görüyoruz, her şeyi bizlerden bekliyorlar. tespit yapamıyorlar yapsalar da eksik yapıyorlar.

iş küçümsemeye geldikten sonra bizlerde o işi çok iyi yapabiliriz ama işimiz bu değil, bunu bazılarının anlaması lazım.

güngör yılmazcan ve ebru isg bu yazıya teşekkür etti.
  11. yiğit35

yiğit35 TÜİSAG Üyesi

güray arkadaşım bende aynı problemle karşılaştım mezun olduğun bölümün dekanlığına dilekçe yazacaksın.diploma veya transkriple falan uğraşmana gerek yok

12. xxxx

xxxx TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar;

Ziraat Müh. bölüm farketmez. Tüm bölümler uzman olabilir. Örnek ben Bahçe Bitkileri mezunuyum. Şu anda C sınıfı belgem var.

Saygılarımla;

13. levent aydınlı

levent aydınlı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Günaydın,
    Bu yazılar Maalesef Bana da dokundu.Ben de Ziraat Mühendisiyim.Kısmette Ziraat Mühendisi olmak varmış.Sizlerle aynı duyguları paylaşıyorum.
    Bütün suç kimde dersek ;Yani ben kök analizi yaptım ve bu sorunun kök analizini çıkardım.Maalesef KÖK=YÖK .
    Saygılarımla.

14. levent aydınlı

Arkadaşlar Günaydın,
    Bu yazılar Maalesef Bana da dokundu.Ben de Ziraat Mühendisiyim.Kısmette Ziraat Mühendisi olmak varmış.Sizlerle aynı duyguları paylaşıyorum.
    Bütün suç kimde dersek ;Yani ben kök analizi yaptım ve bu sorunun kök analizini çıkardım.Maalesef KÖK=YÖK .
    Saygılarımla.

15. levent aydınlı

Ziraat Mühendisi olmuşsan başın bela da maalesef

16. levent aydınlı

17. Yeliz Merve Apaydın

Yeliz Merve Apaydın TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben tarım ekonomisi mezunuyum ve 21 aralık sınavına girdim büyük ihtimallede geçiyorum sınavdan. Herhangi bir dilekçe yazmam gerekiyor mu?

18. DHeMLy-CHaY

DHeMLy-CHaY TÜİSAG Üyesi

olmasaydın arkadaşım. seni zorla mı ziraat mühendisliğine yerleştirdiler ?
    kendi seçimlerinizi başkalarının hatası gibi göstermeye çalışıp içinizi rahatlatmaya uğraşmayın.
    mesleğini icra edemiyorsan da bunda kendi hatalarının neler olduğunu bir düşün
    yabancı dilin var mı ? mesleki bilgin ve tecrüben ne düzeyde ? iyi bilgisayar kullanabiliyor musun ? takım çalışmasına yatkınlığın ne düzeyde ?
    kendini geliştiren meslektaşlarım asla işsiz kalmıyor.
    lütfen hatayı önce kendinizde arayın.

MEHMET AKSAN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica