Soru : Ziyaretçiler İçin Eğitim Videosu

uzmanist

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar.

Fabrikamızı ziyarete gelen misafir ve müşterilerimiz için yaklaşık 5 dk sürecek bir iş güvenliği bilgilendirme videosu hazırlıyoruz. Videoda olacak konuları aşağı yukarı belirledik.
1-Acil durumlarda hareket tarzı (Acil çıkış kapılarının yerleri, toplanma noktası, nereden kaçacağı vs.) Bunu her kat için ayrı ayrı oluşturacağız.
2-Fabrika içerisinde genel ve herbir bölüme göre uyması gereken kurallar

Video animasyonlu olacak ve birebir fabrikanın mimari yapısınıda yansıtacak şekilde yapılacak.

Videoyu daha nasıl geliştirebiliriz. Daha hangi konuları ekleyebiliriz. Uygulama ayağında önerebilecekleriniz varsa çok sevinirim. Beyin fırtınası yaparsak eminim daha güzel şeyler çıkacaktır ortaya :)

Teşekkürler.

Joffrey Baratheon

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ziyaretçilere verilecek eğitimi sadece video ile mi tamamlayacaksınız?

Herhangi bir eğitim kaydı oluşturacak mısınız?

uzmanist

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ziyaretçilere verilecek eğitimi sadece video ile mi tamamlayacaksınız?

Herhangi bir eğitim kaydı oluşturacak mısınız?
Bilgilendirme eğitimi yapıldığına dair imzası alınacak tabiki

Joffrey Baratheon

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Peki hafta sonu montaj vs. tarzi isler icin disardan alinan hizmet neticesinde gelen personel icin nasil bir uygulamaniz var?
Ornegin gunlerden pazar ve A firmasi sizin mesai yapmadiginiz bir saatte isletme icine klima tamiri veya raf montaji isi icin geliyor. Bu tarz bir senaryoda gelen ekibin isletmeye girisinde bir sey uyguluyor musunuz?

uzmanist

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Peki hafta sonu montaj vs. tarzi isler icin disardan alinan hizmet neticesinde gelen personel icin nasil bir uygulamaniz var?
Ornegin gunlerden pazar ve A firmasi sizin mesai yapmadiginiz bir saatte isletme icine klima tamiri veya raf montaji isi icin geliyor. Bu tarz bir senaryoda gelen ekibin isletmeye girisinde bir sey uyguluyor musunuz?
Sürekli aynı firmalarla çalıştığımız için o firma personellerinin eğitimi tarafımdan verilmiştir. Ancak farklı bir firma oldugunda daha önceden planlama yapılıp eğitimlerini vermekteyim. Tabi yasal olarak istenmesi gereken belgeleri temin ediyoruz firmalardan

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.