Levent KAVLAK
Tepki puanı
1,302

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Sn Levent KAVLAK,
  Şahsınızda öncelikle sizin,Sektördeki çalışan ,emekli olmuş tüm Maden Mühendislerinin ve her pozisyondaki Madencilerin ,
  "4 Aralık MADENCİLER GÜNÜ " nü
  kutluyorum.Ebediyete intikal etmiş olan Madencilerimizin de ruhları şad olsun,mekanları cennet olsun.
  İş kazasız vardiyalar diliyorum.
  Saygı ve Sevgilerimle.
  Burhan ÖZKARA
  Makine Mühendisi
  A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı.
  Belge No:43525 ( 2014 )
  temat 1100 osgb'yi iş merkezinde kuracaksanız kaçıncı kat olduğu önemli değil. biz de diyarbakır'da bir iş merkezinde 13. katta kurduk.
  Levent Bey Merhaba;

  Antalya Manavgat ilçesinde İş Merkezi içerisinde 3. Katta OSGB Kurmak için işlemlere başladık, Yetkilendirme daire başkanlığı ile bir türlü irtibat kuramadım, yönetmelikte de muğlak ifadeler var, bizim bu katta faaliyet göstermemiz ve ruhsatlandırılmamız mümkün müdür ?
  Levent Bey merhaba.
  OHSAS süreçleri nelerdir konusunda yardımcı olursanız sevinirim

  teşekkürler
  2015 sınavını iptal edilen soru ile kazandım ama şu ana kadar para yatıracak bir yer bulamadım ne yapmam lzım bilgilendirirsen sevinirim
  Sigmadi burdan devam ediyorum. Çalıştığım kurumda işçi de var memurda. Sayı 50 nin altında. Geriye dönük borç rücu eder mi? Ayruca bu süre zarfında hizmet verdim. Eğitim filan yaptım çalışanlara. Konu hakkında kimsenin bilgisi yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Yada yol gösterirseniz.
  Merhaba Levent Bey. Konuyu şöyle hatırlatayım. Ben kamuda çalışıyorum. Temmuz 2016 da ilçe tarımla sözleşme yaptım. Ancak Eylülde zorunluluk ertelenmişti ya biz devam ettirdik. Bize sözleşmeyi fesh edin diyen olmadı. Valilik oluru aldık ve isg katipten sözleşme yapmıştık. Şimdi maliyeden yazı geldi. O tarihten sonra ödemeler için görüş sormuşlar ve ödenmemesi uygun olur denmiş.
  sayın levent bey 3 aralık c sınıfı isg sınavına girdim sınav sonucunda sınava girmediniz veya yanıt alanınız boş yazısı ile karşılaştın ben bi hata yapmadığımı düşünüyorum ne yaplmalıyım sizce yardımcı olabilirmisiniz
  ,
  saygılarımla...
  Levent bey, İş Güvenliği Uzmanlarının Bir Üst Sınıfta Çalışma Hakkı Uzatılması Anketi çalışması sona mı erdi. Anket çalışmasını göremiyorum.
  Levent Bey, ben çalıştığım kurumda 2015 yılında İGU olarak 1 yıl çalıştım ve 31.12.2015 tarihinde İGU görevini bıraktım, yaptığım işle ilgili elimde bir sürü belge bulunuyor sizden öğrenmek istediğim hangi belgeleri ne kadar süre ile saklama zorunluluğum var. Teşekkür ederim.
  Levent bey 1.1.2017 Tarihinden sonra C sınıfı uzmanların Tehlikeli iş kollarına bakma süresi doluyor. Bu tarihten sonra nasıl bir yol izlenecek. Bir çok uzman arkadaşımız madur olacaktır senede 2 kere sınav yapılıyor buna girme hakkını elde edemeyecekler var. Bununla ilgili bir çalışma yapılır mı? Sizlerin bir girişimi olacak mı? Yaptığınız çalışmalar için teşekkür ederiz.
  Sn. Levent Bey,

  İş ekipmanlarının periyodik kontrolünün iş yerindeki uzmanlarımız tarafından yapılabilmesi için bakanlığa bildirim yapılıp yetki belgesi alınması gerekiyor. İş yerindeki uzmanlarımızın bakanlığa bildiriminin nasıl yapılacağına dair yardımlarınızı rica ederim.

  Saygılarımla,

  Filiz Turan
  B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıı
  iyi akşamlar 5 aralık 2015 sınavında 2 soru ile c isg sınavını kaybettim ve mahkeme sonucu olumlu olurmu ve ayrıca sınavdan sonra kaç gün içinde itiraz etmemiz gerekiyor itiraz sonrası mahkemeye verilme aşamaları konusunda bilgi almak istiyorum.
  Kasım FİNCAN
  petitoo21@*****
  mrb. levent bey. plastik enjeksiyonla film üretimi teknik konularda isg eğitim slaytı gerekli. acil yardım edermisiniz. teşekkür ederim şimdiden.
  Levent hocam bankaya yetki belgesi ücretimizi yatırdık fakat isg katipe giriş yapamıyoruz.sistemde 3 gün sonra tekrar deneyin diyor.sürekli olarak aynı seyle karsılasıyoruz.Bu konu hakkında detaylı bilgi paylasırsanız cok sevınırız.sayfamızda hemen hemen herkes bu konudan ötürü magdur.Lütfen yol gösterin kimse bişi bilmiyo.Bu konu hakkında bi acıklama paylaşırsanız cok mutlu olacagız.Şimdiden Teşekkürler..
  levent bey biz bingöl üniversitesi iş saglıgı ve guvenligi ögrencileriyiz. bu 8. uluslararası iş saglıgı ve guvenlıği konfersansına bizde katılmak istiyoruz fakat ögrencilerin durumu elverişli olmadıgı için ögrencilere ucretsiz olmasını talep ediyoruz. sizlerin yardımını bekleriz. gelecek gençlerin elindedir.... şimdiden tsk ler
  LEVENT BEY BELEDIYELERDEKI RİSK ANALIZLERIYLE ILGILI KAMUDA ÇALISAN ARKADAŞLARI YÖNLENDIRMENIZ MUMKUNMUDUR İYI CALIŞMALAR
  Davut keskin Levent Bey Merhaba;
  bir firmada Diğer sağlık personeli olarak çalışıyorum.
  insan kaynakları iş kazalarının bildirimini bana yüklediler. firmamda çok kaz oluyor. iş kazasını 1 gün geç bildirmişim. herhangi bir cezai yaptırımla karşılaşırmıyım bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
  iyi geceler hocam isg c sınavına girdim iptal edilecek soru varmı ve ayrıca bu sınav belli olur bilginiz varmı ve ayrıca iptal edilecek sınav soruları olabilrimi
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.