Soru : Kafkas Universitesi

Sarper Eden

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Bu üniversiteye kayıt yaptıran yada aktif öğrencisi varmı kesin kayıt hakkı kazandım ama pek bilgim yok sistem işleyişi ders seçimi dersler ve sınavlar hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Sarper Eden

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Uzaktan eğitim tezsiz İSG yukseklisans icin

Barış Göğebakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba ben geçen dönem başladım bu ikinci dönemim. ilk kayıtta harç ücretini yatırıp gerekli belgelerle birlikte kargo ile gönderdik. akademik takvime göre dersler başladı. Dersler online canlı katılım zorunluluğu yok sonradan izleyebiliyorsunuz. Vize olarak hocaların verdiği ödevler yapıldı. Final sınavı da pandemiden dolayı online yapıldı. Ders seçimi ders kayıt aşamasında çıkan dersleri seçtirmedir kendileri belirlediği 4-5 derse kayıtlandık. Üniversitenin öğrenci otomasyonu biraz sıkıntılı ders kayıt aşamasında falan duyuruları takip etmelisiniz sürekli.

hakanduman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Merhaba ben geçen dönem başladım bu ikinci dönemim. ilk kayıtta harç ücretini yatırıp gerekli belgelerle birlikte kargo ile gönderdik. akademik takvime göre dersler başladı. Dersler online canlı katılım zorunluluğu yok sonradan izleyebiliyorsunuz. Vize olarak hocaların verdiği ödevler yapıldı. Final sınavı da pandemiden dolayı online yapıldı. Ders seçimi ders kayıt aşamasında çıkan dersleri seçtirmedir kendileri belirlediği 4-5 derse kayıtlandık. Üniversitenin öğrenci otomasyonu biraz sıkıntılı ders kayıt aşamasında falan duyuruları takip etmelisiniz sürekli.
Hocam merhabalar.. İlk dönem ne gibi ödevler verildi paylaşabilirmisiniz acaba. Bende bu dönem başladım da biraz zorlayacak gibi :)

Eda Akçakaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Burdan paylaşırsanız benim gibi kayıt olmak isteyenler de faydalanabilir teşekkür ederiz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.