01.07.2016 İtibariyle Yürürlüğe Girecek Yasa İle Uzmanlar Nasıl Etkilenir ?

Can Yıldızlar

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
1 TEMMUZ 2016 İtibariyle 50'den Az Çalışanı Olan AZ TEHLİKELİ SINIFTA Yer Alan İş Yerleri İle Apartmanlarda İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI BULUNDURMA Yükümlülüğü İle İlgili Kanun Yürürlüğe Girecek.

Sizce Bu Kanun İle Birlikte Özellikle C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI İle İlgili Ne Gibi Koşullar Oluşur ?
C SINIFI UZMAN Arkadaşlara Olumlu Olarak Yansıyacağını Düşünüyormusunuz ?
Kanun Çıktıktan Sonra Uzman Olarak Çalışmaya Başlayacak Arkadaşlar Nasıl Bir Yol İzlemeli ?
OSGB ' ler Daha Fazla Uzman Çalıştırmak Zorunda mı Kalacak ?

Tecrübeli Veya Tecrübesiz Arkadaşlar Görüşlerinizi Yazarsanız Herkes İçin Faydalı Olacağını Düşünüyorum :)

gökhanttn

Üye
TÜİSAG Üyesi
30 nisanda ilk isg sinavima girdim. Orgun egitim doneminin ilk dersinde hukuk hocasi 1 temmuzdan sonra kiymetiniz artacak demisti ozellikle c siniflari icin. Apartman ziyade daha com sanayi sitelerindeki isyerlerinde gorevlendirmek amaciyla osgblerin uzman alacagi gorusundeyim. Anadolu univin actigi isverenler icin isg egitiminin basarili olacagini sanmiyorum. Cunku isveren yine kendi bildigini okuyacaktir. Bu nedenle c siniflari buyuk is dusecek gibi dusunuuorum

Hanzadem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Ocak ayında sürelerin artırılmasından sonra C sınıfı uzmanlara yönelik ilgi arttı zaten.mailime vetelefonuma cok fazla mesaj alıyorum Osgblerden. Temmuzda daha da artış olur diye düşünüyorum..
Ama ücretler nasıl olur bu konuda cok fikrim yok acıkcası.?

Abdullah HATİPOĞULLARI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Bence bir artış olacaktır. Maaşta ve iş olanağında fakat nereye kadar gider bilemem. Çok fazla süreceği kanaatinde değilim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.