Anket 13.05.2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavıdan Geçitiniz Mi, Kaldınız Mı ?

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Anketler' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13.05.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Geçitiniz mi, Kaldınız mı ?

1. Geçtim :)

77,8%
  2. Kaldım :(

6,0%
  3. Emin değilim ?:I

16,2%
  1. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

90 gibi puanım.......herkese teşekkürler....tebrikler....:alkış:

Mustafa ESEN ve yucelguzel bu yazıya teşekkür etti.
  2. sakarya26454

sakarya26454 TÜİSAG Üyesi

78 SANIRIM

3. melancholia306

melancholia306 TÜİSAG Üyesi

Tahminimce 83 çıkıyor benimde umarım hepimiz geçeriz arkadaşlar.

yucelguzel bu yazıya teşekkür etti.
  4. 455226

455226 TÜİSAG Üyesi

67 doğru 24 yanlış ve 9 cevabımı hatırlamadığım soruyla karşı karşıyayım arkadaşlar :ağlama:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. AHMETYİLDİZ81

AHMETYİLDİZ81 TÜİSAG Üyesi

BENİMDE 88....AMA SANIRIM 3 SORUNUN YA ŞIKLARI DEĞİŞECEK YADA SORULAR İPTAL EDİLECEK SANIRIM

6. Onur

Onur TÜİSAG Üyesi

81 gibi gözüküyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. SEDA

SEDA TÜİSAG Üyesi

NERDEN BAKTINIZ ARKADASLAR SORUNUN CEVAPLARINA?

8. olcay altay

olcay altay TÜİSAG Üyesi

9. kanaryam

kanaryam TÜİSAG Üyesi

75
    Sitede emeği geçen herkese teşekkürler. Vede geçen arkadaşlarada bundan sonraki hayatlarında kazasız-belasız bir şekilde iş hayatlarını tamamlayarak emekli olmaları temennisiyle.

Nurdan DAHİ, yucelguzel, seko ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  10. Hakan FIRAT

Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi

94 vatana millete hayırlı uğurlu olsun

11. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar uzun zamandır mı ne zamandır buradayım hatırlamıyorum Kaan beyin online denemeleri yayınladığı siteden burayı buldum gerek soru paylaşımı gerekse konular üzerindeki dikkat ve sınavın yanı sıra gerçek hayat ile ilgili paylaşımlar sayesinde çok şey öğrendim her ne kadar yararlı oldum bilemem ama her arkadaşa tek tek teşekkür etmek isterim. konu neydi ben neler yazdım :) soru cevaplarını almak yasak değilmiydi yahu öylede olsa bende aldım 74 doğrum var umarım hesapladığım gibi çıkar hala teretdütteyim (terettütteyim doğrusu ne bulamadım :))
    Allah Sizlerden Razı Olsun.
    Allah Hepimize Alnımızın Akı ile Bu İşi Yapmanın Yanı Sıra Vicdanımızı da Izdırapla Sınamasın...

mervea., yucelguzel ve seko bu yazıya teşekkür etti.
  12. AHMETYİLDİZ81

AHMETYİLDİZ81 TÜİSAG Üyesi

5 SORU HATALIYMIŞ ARKADAŞLAR...
    A Kitapçığı 56-91-100.sorularda soruların cevaplarının değişmesi gerektiğini düşünüyorum

GEREKÇE
    56.SORU:
    Elektrik hattı üzerinde topraklama için kaçak akım şalteri bulunuyorsa burada ayrı bir topraklama yapmaya gerek yoktur.
    Yalıtım düzeyine olursa olsun 50V üzeri tüm gerilim seviyelerinde topraklama yapılması gerekir.
    Bu nedenle cevabın yalnız 2 yani B şıkkı olması gerekir

91.Soru
    Degerler sektörden sektöre değişiklik gösterebilir gösterme yedebilir bu durum o piramide bakarak anlaşılmaz
    O piramide bakılarak 600 ramak kala sonunda,30 maddi hasarlı kaza,30 maddi hasarlı kazadan sonra 10 hafif yaralanmalı kaza,10 hafif yaralanmadan sonrada 1 ağır yaralanmalı kaza olduğu anlaşılır.
    Cevabın B olması gerekir

100.SoruAşağıdakilerden hangisi yetişkin eğitimi( androgoji ) ilkeleri içinde yer almaz?Cevap: Yetişkinin öğrenme süreçlerine katılmasının gerekmesi

Andragoji aşağıdaki ilkelere dayanır ;
    Yetişkin, kendi yaşamında daha önceden kazandığı deneyimlere sahipse yaşamına bağlı unsurları daha iyi öğrenir.
      • Yetişkin, bilinçli öğrenen kişi olarak kabul edilir.
      • Yetişkin konuya odaklanmada düşüş yaşamaz, uyarıcılara karşı verdiği tepkilerin süresi yaşıyla doğru orantılı artış gösterir.
      • Kendisine güvenildiği ve katılımı tercih edildiği an yetişkin öğretimi giderek kolaylaşır.
      • Yetişkinde başarısızlıktan korku yoktur.
      • Yetişkin, eğitim içerisinde geçen ve geride kalan zaman veya yılları kayıp olarak görmez.
      • Yetişkin salt öğrenmek yerine şu anki problemin çözümünü öğrenir.Yetişkin eğitimi ilkeleri içinde Ölçme /değerlendirme yoktur Yani D şıkkı

tayfun1959 bu yazıya teşekkür etti.
  13. Açelya POLAT

Açelya POLAT TÜİSAG Üyesi

Atlama kaydırma yapmadıysam 80

14. NAZİF SARIGÜZEL

NAZİF SARIGÜZEL TÜİSAG Üyesi

15. bermal

bermal TÜİSAG Üyesi

öncelikle herkese gecmiş olsun.genel olarak durum iyi gibi görünüyor herkeste.emin olmadgm 7-8 soru war bunları yanlış sayarsam 74 aldım..ancak birkaç soruda yanlışlık wardı. B kitapçıgı 30-37-49-74-97. sorular

16. füsun

füsun TÜİSAG Üyesi

herkese hayırlısı olsun arkadaşlar,86 net var.

17. murat avcı

murat avcı TÜİSAG Üyesi

o kadar kazanamayacağım diye ağladım sızladım 78 alıcam inşallah :)

sitede soru paylaşan, özellikle 5 ders notu vardı,konu konu ayrılmış sadece onlardan çalışmıştım çok daha iyi yapmışım.

herkese teşekkürler.

18. A.Talay

A.Talay TÜİSAG Üyesi

Sorular açık,net ve kolaydı. Böyle sorulardan geçemeyen büyük fırsatı kaçırmış olur diye düşünüyorum.

19. mrt48

mrt48 TÜİSAG Üyesi

20. yaşar ede

yaşar ede TÜİSAG Üyesi

76 gibi gorunuyor ama hayırlısı....ıns bır sıkıntı olmaz..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica