Anket 13.05.2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavıdan Geçitiniz Mi, Kaldınız Mı ?

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Anketler' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13.05.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Geçitiniz mi, Kaldınız mı ?

1. Geçtim :)

77,8%
  2. Kaldım :(

6,0%
  3. Emin değilim ?:I

16,2%
  1. ako

ako TÜİSAG Üyesi

valla eğer böyle değişirse alabilirim belgeyi yada 69 veya 70

2. fatyon

fatyon TÜİSAG Üyesi

8. ANDROGOJİ İLKELERİ Yetişkin güdülenmesi ve başarılı olması için eğitimin amaç ve hedeflerini bilmelidir. Yetişkin öğrenme sürecine katılmalıdır. Öğretim yetişkinin sosyal rollerini ve yeteneklerini geliştirici olmalıdır. Öğrenme için olumlu eğitim ortamı hazırlanmalıdır. Çeşitli öğretim yöntem ve teknikleri kullanılmalıdır. Öğrenme için yeterli zaman verilmelidir. Yetişkinin deneyimleri öğrenme kaynağıdır. Geçmiş deneyimlerin öğrenmeyi etkilediği göz önünde tutulmalı ve yeni öğrenilenler, eskilerle bütünleştirilmelidir. Öğrenilecek konunun ayrıntısı yapısallaştırılmalıdır. Bilgiler basitten karmaşığa gitmeli ve kavrayarak öğrenme sağlanmalıdır

CEVAP : ÖLÇME DEĞERLENDİRME OLMAZMI??? YUKARİDAKİ BİLGİLERE GÖREEE

gzmgngr bu yazıya teşekkür etti.
  3. browland

browland TÜİSAG Üyesi

son 2 haftasında çalıştığım sınavın büyük bir kısmına buradan edidndiğim dökümanlarla çalıştım 80 - 85 arası bir puan alıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  4. yd66

yd66 TÜİSAG Üyesi

83 puan gozukuyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Emrah ULUTÜRK

Emrah ULUTÜRK TÜİSAG Üyesi

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  6. gonzo01

gonzo01 TÜİSAG Üyesi

85

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dygbln

dygbln TÜİSAG Üyesi

benim de 89 gözüküyor..paylaşılan şeylerden çok yararlandım, emeği geçen herkese teşekkürler

8. birgül

birgül TÜİSAG Üyesi

itiraz etmeyi düşünüyomusunuz bu sorulara

9. ako

ako TÜİSAG Üyesi

itiraz etmeyi düşündüğüm 3 soru var

AHMETYİLDİZ81 bu yazıya teşekkür etti.
  10. Timur BAKKAL

Timur BAKKAL TÜİSAG Üyesi

Sanırım benimde 78 inşallah bir aksilik çıkmaz

11. Semih

Semih TÜİSAG Üyesi

72 ama yanlış soru var diyenler beni korkutuyor.. :))

12. igu konya

igu konya TÜİSAG Üyesi

81...arkadaşlar burada oluruz olamayız,, lütfen bir sonra ki arkadaşlara nasihat edin, uyarın; kesinlikle derin düşünmesinler..basit ve bayağı tüzükten uzaklaşmadan çözsünler...

13. AHMETYİLDİZ81

AHMETYİLDİZ81 TÜİSAG Üyesi

kesinlikle itiraz edilecek

14. AHMETYİLDİZ81

AHMETYİLDİZ81 TÜİSAG Üyesi

ARKADAŞLAR KÖPÜKLE SÖNDÜRME SORUSU A GRUBU 66.SORU DAHA ÖNCEKİ TEMMUZ SINAVINDADA ŞIKLARI DEĞİŞTİRİLMİŞTİ.GENE AYNI HATAYI YAPMIŞLAR.HERNEKADAR CVP:C ŞIKKI DENSEDE ASLINDA B ŞIKKI.BU SORUNUN ŞIKKI GENE EMİNİM DÜZELTİLECEK O YÜZDEN PUANLARINIZI TEKRAR GÖZDEN GEÇİRİN

15. barracudas

barracudas TÜİSAG Üyesi

merhaba..68.doruda(A kitapçığı) cevap B şıkkı: "merkezden uç kısımlara" doğru olarak verilmiş..Bunun D şıkkı: "Boğma" olması gerekmiyormu.

16. ŞEREF SEÇER

ŞEREF SEÇER TÜİSAG Üyesi

bir aksilik çıkmassa benimde 80 civarı emeği geçen herkese teşekkür ederim herkese şimdiden kolay gelsin

17. silaefe

silaefe TÜİSAG Üyesi

A grubu soru 75 kesinlikle yanlış
    Tüzükte ;
    MADDE 217 - Yüksek ve orta basınçlı kazanlarla yapılan çalışmalarda, aşağıdaki tedbirler alınacaktır:

1) Yüksek ve orta basınçlı kazanlarda; akaryakıt, kömür tozu veya gaz yakıldığı hallerde, Cehennemliklerin en yüksek noktasında bir veya daha fazla sayıda atlama kapakları bulunacaktır. Yerden 2 metre yüksekliğe kadar olan patlama kapaklarının önüne, yeteri sağlamlıkta koruyucu bir siper konacaktır.

2) Kazandan ayrı bulunan buhar kızdırıcılarının buhar çıkış yerleri ile ön ısıtıcıların üzerine en az birer adet emniyet supabı konacaktır.

Soruda kaç adet diye sorulmuş : 2 ünitede en az birer adetten 2 adet olması gerekir.
    Soru kaçar adet diye sorulsaydı : 1 cevabı doğru olurdu ama sorunun soruluş şekline göre 2 adet olarak cevabın A şıkkı olması gerekirdi.

18. gzmgngr

gzmgngr TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar öncelikle merhaba..umarım hepiniz istediğinizi alabilmişsinizdir..ben maalesef 69 da kaldım..fakat tereddütte kaldıgım bi soru var..aynı soruyu kursta çözdüğümüzü hatırladım ve kurstaki notlarımda soruyu buldum..bu soruya kesinlikle itiraz etmeyi düşünüyorum.. kursun uzaktan eğitim sayfasından soru ve cevabını aynen iletiyorum....

Aşağıdakilerden hangisi yetişkin eğitimi (andragoji) ilkeleri içinde yer almaz?

( )Yetişkinin öğrenme süreçlerine katılımı
    ( )Eğitimin amaç ve hedeflerinin belirlenmesi
    (x)Eğitimin sonunda mutlaka ölçme/değerlendirme yapılması ← Doğru Cevap
    ( )Öğrenme için olumlu eğitim ortamı hazırlanması

19. ordu52

ordu52 TÜİSAG Üyesi

sınavı geçen tüm arkadaşlar hepiniz adına çok sevindim... ben açıkcası cevaplarımı almamıştım sorulara göz atarken bazı sorularımında yanlış olduğunu görünce cesaret edemedim tümüne bakmaya 7 haziranda öğrenince yazacağım sonucu buraya inşallah geçeriz... :(

20. eses

eses TÜİSAG Üyesi

76 ile belgeyi alıyorum :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica