Anket 13.05.2012 Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavıdan Geçitiniz Mi, Kaldınız Mı ?

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Anketler' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

13.05.2012 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından Geçitiniz mi, Kaldınız mı ?

1. Geçtim :)

77,8%
  2. Kaldım :(

6,0%
  3. Emin değilim ?:I

16,2%
  1. Mustafa ESEN

Mustafa ESEN TÜİSAG Üyesi

İNŞALLAH GEÇMİŞİNDİR SERHAT.

2. barracudas

barracudas TÜİSAG Üyesi

"merhaba..68.doruda(A kitapçığı) cevap B şıkkı: "merkezden uç kısımlara" doğru olarak verilmiş..Bunun D şıkkı: "Boğma" olması gerekmiyormu."

ders notlarında BOĞMA olarak geçiyor...Bunada itiraz edilebilir..68.soru D şıkklı olmalı.

3. hakan ankan

hakan ankan TÜİSAG Üyesi

80 benimde bu sitede yazılanlar sayesinde çok şey öğrendim teşekkür ederim emeğinize sağlık .

Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  4. murat avcı

murat avcı TÜİSAG Üyesi

sıkıntı bir soru :S bu sorunun cevabı değişebilir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

gzmgngr bu yazıya teşekkür etti.
  5. ramazan ugur

ramazan ugur TÜİSAG Üyesi

aynen öyle olması gerekir sevgılı kardeşım.

6. ozzmadenci

ozzmadenci TÜİSAG Üyesi

79- 82 arası bir puan ile geçeceğimi düşünüyorum... ayrıca 70 olsun benim olsun....sitenize teşekkürü bir borç bilirim. yoğun iş tempsu ve küçük oğlumdan arta kalan zamanda inanılmaz bir kaynaktı...emeğinize sağlık...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

yucelguzel ve Nurdan DAHİ bu yazıya teşekkür etti.
  7. Doğuş

Doğuş TÜİSAG Üyesi

aynen yukarıdaki yazıyı yazmak istedim ama net sayısı 82 civarı :) yanlış sorular düzelirse 88 i vurur. teşekkürler

8. Anıl AŞKIN

Anıl AŞKIN TÜİSAG Üyesi

9. ymuhendis83

ymuhendis83 TÜİSAG Üyesi

81 de bana gelecek bir aksilik olmazsa...

10. fatyon

fatyon TÜİSAG Üyesi

sınav İLE İLGİLİ İTİRAZLAR
    Adaylar; sınav sorular ına ilişkin itirazlarını, soru v e cevap anahtarlarının
    http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından
    itibaren (15 Mayıs 2012) en geç 3 (üç) iş günü içerisinde (18 Mayıs 2012 saat 17:00’ye kadar),
    İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.4
    Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner
    Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540
    5083 1150 07 IBAN Nu’lı hesabına 30 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında
    yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel
    Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

11. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

eğer kaydırma vb gibi hatalar yapmadıysam sınavda aklım 5 karış havada değilse ve sınav kağıdımda oynama yapılmazsa ise 75 80 arası alırım en az.ki yanlış olan sorular mevcut gibi

12. 455226

455226 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar eğer sorular iptal olursa bize yararı ne şekilde oluyor?
    yani değerlendirmeyi nasıl yapıyorlar?
    Aralık sınavı için iptal edilen sorular doğru olarak yansıdı diye biliyorum ama?

13. Nurdan DAHİ

Nurdan DAHİ Banned

evet soru iptal olursa doğru olarak kabul ediliyor... ama şıkkı değişirse o zaman sınırda kazananlar için problem olabilir :(

14. brn

brn TÜİSAG Üyesi

bende 85 doğru olarak hesapladım.bu siteden paylaşılan dökümanlara çok şey borçluyum.öncelike site yöneticileri başta olmak üzere tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

15. korhan

korhan TÜİSAG Üyesi

Sanırım 80.Umarım herkes emegının karsılıgını almıstır.Sitede bilgi paylaşan herkese teşekkürler.

16. madenci81

madenci81 Guest

kitapçıkların üzerinde yazıyor hatalı sorular doğru olarak kabul edilecektir diye

17. emine yazıcı

emine yazıcı TÜİSAG Üyesi

72 ile geçmeyi ümit ediyorum:)

18. Fikret Kamil AYDIN

Fikret Kamil AYDIN TÜİSAG Üyesi

aralık döneminde sınavı 70 ile geçtim bu sınavdaki sonuçlara bakınca kendimi tuhaf hissettim.

neyse bütün meslektaşlarımıza kazasız günler.

19. sonyvaio

sonyvaio TÜİSAG Üyesi

75 aldım gibi ancak geçen sınavdan 69 aldım mahkeme kararı ile notların üzerinde 7 puan eklenecekmiş doğrumu bilen arkdaşlardan cevap bekliyorum. herkese iyi günler

20. Fikret Kamil AYDIN

Fikret Kamil AYDIN TÜİSAG Üyesi

mahkeme kararıyla 7 soru iptal edildi o sınavda ve o sınava giren herkesin puanına o 7 puan eklendi zaten. yani o 7 soruyu doğruda yapsan yanlışta yapsan doğru kabul edildi. bundan dolayı 7 puanlık ekleme olacağını düşünmüyorum ve herhangi bir kaynak gösterirseniz daha sağlıklı düşünürüz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica