18 Mayıs Sınavına Girip Sertifikası Hala Gelmeyenler

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında alp_d tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alp_d

alp_d TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba, 18 masyıs sınavına gireli 3 ay oldu sertifikam hala gelmedi. sizlerde durum nasıl. bu konuda bir bilgi var mı?

2. farfara76

farfara76 TÜİSAG Üyesi

beimde gelmedi

3. contact73

contact73 TÜİSAG Üyesi

Sertifikalar henüz gelmedi. Doğruluğunu bilemem ama Eğitim kurumundan bakanlığı aramışlar, oradan aldıkları bilgiye göre sertifikalar basılmış; sırası gelen imzadan çıkıyormuş..

4. çakır86

çakır86 TÜİSAG Üyesi

benim sertifikada daha gelmedi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gevele

gevele TÜİSAG Üyesi

benim de gelmedi , ücreti 2 gün geç ödemek nerdeyse 2 ay gecikmeye neden oluyor

6. Filizisg

Filizisg TÜİSAG Üyesi

Nasil yani??benimki temmuzda geldi arkadaslar.neden bu kadar gecikmiski??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. çakır86

çakır86 TÜİSAG Üyesi

sertifika ücretini zamanında yatırdım ama niye geciktiki bu kadar anlamadım kursuda aradım yakında gelir dedi bakalım ne zaman gelicek::)

8. soldierson

soldierson TÜİSAG Üyesi

sertifika gelmeyen kaldı mı başka, hala bekliyorum?

9. mahdum

mahdum TÜİSAG Üyesi

temmuzun ilk haftası parasını yatırıp kursa evrakları teslim ettim , tam tamına 2 ay geçti halen ses seda yok , kursa sorduğum zaman gelince bize haber vereceklerini söylüyorlar. halen bekliyoruz..

10. soldierson

soldierson TÜİSAG Üyesi

sizce gecikme kurstan mı kaynaklanıyor yoksa bakanlıktan mı
    belgesini teslim alanların gittikleri kurs bütün kursiyerlerine teslim etti mi acaba

11. çakır86

çakır86 TÜİSAG Üyesi

bizim sertifikaları heralde ankaradan kaplumbağa ile yolluyolar:))

12. mahdum

mahdum TÜİSAG Üyesi

kursa sorduğumuz zaman bakanlıktan göndermelerini bekliyoruz diyorlar , benim evraklarımla beraber gönderilenlerin hepsi bekliyormuş.

13. ramazancelik

ramazancelik TÜİSAG Üyesi

aynen benimde gelmedi kursla alakalımı bakanlıkla alakalımı_?

14. crano06

crano06 TÜİSAG Üyesi

Cevap veriyorum kurstan kaynaklanan bir gecikme :D Ben ücretimi geç yatırdım, kursumdaki hocalarıma sorduğumda sorun olmaz bugun götürüp elden veririz hızlanır dediler. Cidden de temmuzda sertifikamı aldım. Her gün 1 kişiyi bakanlığa gidip gelmeyle görevlendirmişlerdi. Bizim kurstaki herkesin sertifikası çıktı. Büyük ihtimalle Ankara dışındaki kurslarımız gidemediğinden bakanlığın yollamasını bekliyor böyle olunca da süre oldukça fazla uzar.Başka bir mevzu için İl müdürlüğüne dilekçe yazdım cevabı çıktıktan sonra postayla bana ulaşması 1 hafta sürdü . İl müdürlüğü çalıştığım yer arası 1km.

15. Mehmet Emin DİNCEL

Mehmet Emin DİNCEL TÜİSAG Üyesi

isgkatipte sertifika gönderildi deniyor fakat şu ana kadar kursa gelmemiş. bekliyoruz bakalım.

16. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Merhaba,

Benim de 10 gün önce geldi. Eğitim kurumunun daha öncesinden verdiği cevap "numaranız isgkatip' te gözüküyorsa sıkıntı yok yakında elinizde olacaktır. Yoğunluktan dolayı imzalandıkça gurup gurup gönderiyoruz." idi. Bir başka arkadaş ta bakanlıktan soruşturmuştu 1-2 ay önce bu imza işlemleri ve prosedürler ile bir tane ablanın ilgilendiğini onunda başını kaşıyacak zamanı olmadığını söylemişti.
    Kısacası eğer numaranız isgkatip te gözüküyorsa korkulacak bir şey yok er geç sertifikanız size ulaşacaktır.

Saygılar.

17. soldierson

soldierson TÜİSAG Üyesi

evet işin ilginci isgkatip de teslim edilmiş görünüyor

18. crano06

crano06 TÜİSAG Üyesi

İsg katipte görünüyorsa gerisi çok önemli değil sözleşmeni yapıp çalışmaya başlayabilirsin. zaten yolladıkları belgede çok dandik hiç bir şeye benzemiyor

19. Brolin

Brolin TÜİSAG Üyesi

öyle demeyin efendim , tam 354 TL ( bir yarım altın )
    ilk yenileme eğitiminde bakanlıktan alırken bu cümleleri söylemiştim : ) karşımdaki görevli şaşırmıştı ( hani bu sertifika altın kaplama olacaktı ) demiştim : )

20. Z.M.İpek

Z.M.İpek TÜİSAG Üyesi

Ben de 18 mayıs sınavında başarılı oldum ve henüz alamadım sertifikamı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica