23 Mayıs Sınavlarının Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Bu günden itibaren (3 Haziran) kaç gün içinde sonuçlar açıklanır?

• 3 gün

Kullanılan: 18 16.4%
  • 7 gün

Kullanılan: 13 11.8%
  • 10 gün

Kullanılan: 9 8.2%
  • 15 gün

Kullanılan: 22 20.0%
  • 30 gün

Kullanılan: 12 10.9%
  • Sonuç açıklanmasada olur

Kullanılan: 3 2.7%
  • Böyle bir sınav olmaz olsun

Kullanılan: 26 23.6%
  • Önümüzdeki sinavlara bakalım

Kullanılan: 7 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .

Anıl AŞKIN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Sinava hazırlanmaktan daha sıkıntılı bir süreç sınav sonuçlarının açıklanması.Bakalım ne düşünüyorsunuz bu süre ile ilgili biraz stres atalım.

barann

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sinava hazırlanmaktan daha sıkıntılı bir süreç sınav sonuçlarının açıklanması.Bakalım ne düşünüyorsunuz bu süre ile ilgili biraz stres atalım.
Bende size katılıyorum sınav sisitemi ösym nin eline geçtikten sonra her yönüyle stres haline geldi.

ilyas yıldız

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
24 mayıs 2014 yılında yapılan sınav, 6 haziran cuma günü açıklanmış..Bu istatisliğe göre; yarın veya cumartesi açıklanabilir..

N

Nermin Keskin Kuşcu

Guest
araya seçim ve teog sonuçları girdi ben 1 hafta sonra açklanacağını düşünüyorum

YFŞ

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
10 haziranı bulur bence

Mehmet Öncan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Aralık sınavı tam tamına 25 gün sonra açıklandı. 27.12-2014-21.01.2015. Eğer bu sınavda aynı sürede açıklanacak olur ise haftaya bugün açıklanır maalesef :(

Mustafa Erdem73

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
1,5 milyon adayın girdiği sınav 6 günde açıklanırken isg sınavı neden 17 günde açıklanmaz. Üstelik sınava giren aday sayısı oldukça az olmasına rağmen... ÖSYM' nin işine akıl sır erdiremiyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.