Tartışma : 27 Aralık 2014 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazanan Adayların Yapması Gerekenler

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaşlarım sizden acil bilgi rica ediyorum. öncelikle bilgi aktarayım. belgelerim eksikti. kursum kapandı uyg raporu yerine staj yaptığım yerden yazı aldım . bakanlıkdan aradılar illa uyg raporu istiyorlar. ancak uyg raporu yanında risk analizi raporuda olcak peki bu risk analiz raporunu benmi imzalayacağım yoksa isg uzmanı mı?

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Teşekkür ederim Mert. Evet eksik evrak uyarısı aldım. evrakları bir şekilde temin edip bakanlığa bekletmeden gönderdim. Bir arakadaşımda aynı sorunla karşılaştı onun ki çok daha erken düştü sisteme. İnşallah daha fazla beklemezsiniz. Çok kötü bir durum
merhaba uygulama raporu yanında risk analizi raporuda gönderdinizmi birde risk analizini kim imzalayacak bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

büşraferide

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sayın TÜİSAG başkanı bu konuyla ilgili sizin bi görüşmeniz oldumu acaba, daha nekadar beklicez. Lütfen bize bi yardım edin

krocker

Üye
TÜİSAG Üyesi
Kapanan kursun sahibine ulaşıp belgelerimi temin ettim , iş güvenliği uzmanlığı uygulama raporu ve yine kurstan katılım belgem var ancak risk raporumun üzerinde staj yaptığım tarihten önceki tarih yazılı sanırım çıktı alırıken onu dikkat etmemişisiz çok öenmli mi bu durum yoksa onaylı imzalı uygulama raporum ve eğitim katılım belgem elimde?

Diplomanın noterden onaylı çoğaltıp göndereceğiz bu belgelerinin de noterden çoğaltımasına gerek var mı elimde birer kopya durması açısından?

fatma_aykac

Üye
TÜİSAG Üyesi
Kapanan kursun sahibine ulaşıp belgelerimi temin ettim , iş güvenliği uzmanlığı uygulama raporu ve yine kurstan katılım belgem var ancak risk raporumun üzerinde staj yaptığım tarihten önceki tarih yazılı sanırım çıktı alırıken onu dikkat etmemişisiz çok öenmli mi bu durum yoksa onaylı imzalı uygulama raporum ve eğitim katılım belgem elimde?

Diplomanın noterden onaylı çoğaltıp göndereceğiz bu belgelerinin de noterden çoğaltımasına gerek var mı elimde birer kopya durması açısından?
merhaba risk analizi raporunda kimlerin imzası mevcut arkadaşım.

sevilkaya

Üye
TÜİSAG Üyesi
27.02.2015 de kargo ile evraklar teslim alınmıştı, dünde yazı yoktu, bugün bu yazı çıktı, yani tamamdır, hadi hayırlısı..

Sayın
Sınav Grubunuz: İŞYERİ HEKİMLİĞİ
Sınav Sonucunuz: 80
Başarı Durumunuz: BAŞARILI
SINAV BELGE ÜCRETİNİ ZİRAAT BANKASI KURUMSAL TAHSİLAT HESABINA YATIRABİLİRSİNİZ..
sinan bey benimde şimdi aynı durum oldu da. ben geçen pazartesi yani 9 martta teslim ettim. bende de şimdi aynen sizde olduğu gibi belgeleriniz eksik diyor. siz buna rağmen bir şey yaptınız mı yoksa beklicek myiz düzelmesi için yardımcı olursanız sevinirim. bir de ben diplomamı eğitim kurulu onaylı olarak gönderdim. notere onaylatmadım zira sayfada eğitim kurumu, okul ya da noter yazıyodu. sıkıntı olur mu?

Ozan Caner Pirim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Sayın OZAN CANER
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 70
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA ONAYLI DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSYA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

bu ne demek ???

Sinan Bakan

Üye
TÜİSAG Üyesi
sinan bey benimde şimdi aynı durum oldu da. ben geçen pazartesi yani 9 martta teslim ettim. bende de şimdi aynen sizde olduğu gibi belgeleriniz eksik diyor. siz buna rağmen bir şey yaptınız mı yoksa beklicek myiz düzelmesi için yardımcı olursanız sevinirim. bir de ben diplomamı eğitim kurulu onaylı olarak gönderdim. notere onaylatmadım zira sayfada eğitim kurumu, okul ya da noter yazıyodu. sıkıntı olur mu?
Kardeş para yatırdıktan 1 gün sonra isg katipe giremedim, ertesi gün girdim, o zamanda sertifika durumua iptal yazıyordu, bir sonraki gün aktif dedi, yani para yatırdıktan sonra hiç bir şey yapma, bir hafta olmadan düzeltiyorlar.

memUzine

Üye
TÜİSAG Üyesi
Belgeleriniz arasında uygulamalı eğitim raporunun eksik olduğu tespit edilmiş olduğundan söz konusu belgenin onaylı örneğinin bir dilekçe ekinde posta veya elden Genel Müdürlük evrak birimine teslim edilmesi gerekmektedir. .
Arkadaslar uygulamalı egitim raporunu kurstanmı temin edecez? fikri olan var mı

Eray Zorlu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Sayın OZAN CANER
Sınav Grubunuz: C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
Sınav Sonucunuz: 70
YAPILAN İNCELEME NETİCESİNDE BELGELERİNİZDE EKSİKLİK BULUNMAKTADIR. GENEL MÜDÜRLÜK WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN DUYURU DOĞRULTUSUNDA ONAYLI DİPLOMA VE UYGULAMA RAPORUNUZ İLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE ŞAHSEN VEYA POSYA YOLUYLA BAŞVURU YAPINIZ..

bu ne demek ???
Bende de aynısı gözüküyor. Uygulama raporu nedir staj sonundaki risk değerlendirmesi mi acaba?

Emine G.

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaslar c sinifi uzmanim diye bikaç yere basvurdum. Bz kadromuzu tamamladk dediler. Öneriniz var mi.

gülnur derebaşı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar ,bede de eksik evrağınız var yazısı çıktı,sizden ricam bu konuda bilgisi olan varsa bize de yardımcı olsun dilekçe örneğimizle eksik evraklarımızı iadeli tahaütle mi yoksa normal kargoylamı gönderdiniz artıtam gönderilen adres bilgilerini alabilir miyim

kbr aksu

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaslar mrb. bende. Yapilan inceleme neticesinde belgelerinizde eksiklik var diyor.genel mudurluk web sitesinde yayimlanan duyuru dogrultusunda egitim katilim belgesi , diploma ve uygulama raporunuz ( bildirilen butun belgeler onayli olmak zorundadir) ile genel mudurlugumuze sahsen veya posta yoluyla basvuru yapiniz .diyor bu ne demek nasil bir yol izlemem gerekiyor yardimci olabilir misiniz bu konuda bilgisi olan yardim edebilir mi

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.