Soru 3. Sınav Hakkı

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında ndndnd tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ndndnd

ndndnd TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 2 kere yükseltme sınavından kalmış bir kişi 3. kez sınava girebilir mi? Böyle bir söylenti var. bu doğru mudur?

teşekkürler

2. semra

semra TÜİSAG Üyesi

Sadece 2 sınav hakkı var...Henüz öyle bir şey yayınlanmadı...

3. RagIp Gökhan Ergür

RagIp Gökhan Ergür TÜİSAG Üyesi

Hayır böyle birşey şu ana kadar resmi yollarla belirtilmedi.

4. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

söylentinin kaynağı nedir?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

2 olmadı 3 , o da olmaz ise 4. sınav hakkı verirler diye düşünen de olabilir,
    fakat bu şekilde işin sonu gelmez arkadaşlar, en iyisi 2. hakkınızda sınavı başarmak,
    kazasız günler,

6. hakantas

hakantas TÜİSAG Üyesi

3. sınav hakkı var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Fatih Dağkıran bu yazıya teşekkür etti.
  7. ilkeryurtseven

ilkeryurtseven TÜİSAG Üyesi

Hakan Bey,
    Kime göre ve neye göre umutlandırıyorsunuz? Ben 2011 de c'yi aldım. 21 Aralık ve 23 Şubat'ta sınava A için girdim.Bu koşullarda ben 187'ye sordum cevap alamadım.Sizin bu kararlılığınız dayanağı nedir?

8. ilkeryurtseven

ilkeryurtseven TÜİSAG Üyesi

Telefon numarasını yanlış yazmışım.Alo maliye ile görüşmüştüm.Gerçekten bu bilgiyi biliyorsanız kaynağını paylaşın.

9. arda66

arda66 Guest

10. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

3. sınav hakkının dayanağı nedir?

11. hakantas

hakantas TÜİSAG Üyesi

12. suat_erbay

suat_erbay TÜİSAG Üyesi

13. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Arkadaşlar, kanunu bir okuyun Allah Aşkına. Hiç bir kurum, kişi, yetkili bu kanun bu şekilde kaldığı sürece 3. kez yükseltme sınavı açamaz.
    "6331, GEÇİCİ MADDE 4 –(1) ...........
    (2) (Ek: 12/7/2013-6495/55 md.) Bakanlık, usul ve esaslarını belirlemek kaydıyla, iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olanlara, Sosyal Güvenlik Kurumuna ödenmiş olan prim gün sayısı ile sahip oldukları belge sınıfı gibi hususları dikkate alarak üst sınıflardaki iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabilmeleri için fıkranın yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir yıl içinde kullanılmak şartıyla en fazla iki sınav hakkı verilmesine dair gerekli düzenlemeyi yapmaya yetkilidir."
    Asparagas veya bilgi eksiği olan haberlere itibar etmeyin. Bu kanun maddesi değişmemiş kimse 3. kez bir kişiye yükseltme sınavı yapamaz. Kanunda sabahtan akşama değişmez. Hele ki bu gündemde

ilkeryurtseven bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica