Duyuru : 5 Aralık 2015 Sınav Sonuclarınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan cicek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
27 gün sonra açıkladığı olmuş bizim bugün 23 gün oldu yeni rekoru biz kiracagiz diye tahmin ediyorum....

Nazım42

Üye
TÜİSAG Üyesi
2016 ile bu 'halen açıklanmadı' eziyetinden herkes kurtuluyor.

hüseyin akduman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Emek veren herkese başarılar.32,33,34 ile başarısız olanlar üzülmesin ! 2014 B sınıfı sınavında 8 soru mahkeme kararıyla iptal edildiğinden hemen hemen herkes başarılı sayıldı....

ÖZGÜR ASLANN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Emek veren herkese başarılar.32,33,34 ile başarısız olanlar üzülmesin ! 2014 B sınıfı sınavında 8 soru mahkeme kararıyla iptal edildiğinden hemen hemen herkes başarılı sayıldı....
mahkemey kalırsa , mahkeme sonuclanıncaya kadar bir yıl gecet iki defa sınava gireriz onun üzerine

frdrn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
ben hiç anlamadım ne demek istediklerini nasıl anladınız birazdan açıklanacağını??

Emine Uzunkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
OTE="serhat kurttekin, post: 246214, member: 103464"]Buraya nerden girdiniz goremedim ben[/QUOTE]
Sag tarafta son duyuruya tıkladığınızda çıkan sayıyı artirarak, kamuspotununki 24837 artira artira sayfayı yenileyin göreceksiniz

Ramazan Kabak

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
OSYM sitesine giremeyen arkadaşlar .. Girememe sebebiniz DNS ayarlarını değiştirdiğiniz içindir... DNS ayarlarına girip otomatik DNS al seceneğini işaretlerseniz siteye rahatca girebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.