Soru Bakanlık Logolu Osgb Tabelası Sorunu

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında ozdemir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ozdemir

ozdemir TÜİSAG Üyesi

tabela.jpg Merhaba arkadaşlar..
    konu biraz ilginç gelebilir farkındayım ancak bakanlığın OSGB ler için belirlediği tabelada bulunan ÇSGB logosunu hiçbir yerde bulamıyorum...fikri olan var mı acaba?

2. Hassan

Hassan TÜİSAG Üyesi

Tabelacı da photoshop yapabilen yok mu

3. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

bu logo olmalı mı ? Peki ben şu an bulunan osgblerin hiçbirinde bu tabelayı görmüyorum ???

4. seda hatip

seda hatip TÜİSAG Üyesi

[özdemir bey, logoyo çalışma bakanlığı sorumlu müdürünüzün isgkatipteki mail listesine , yetki belgesini verdikten sonra atıyorlar. siz yetki belgenizi aldıysanız bakanlıktan gelen msjlarınıza bakınız.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Biz daha yetki belgemizi almadık yeni başvuru yapıyoruz. Tuttugumuz yer giriz dukkan şeklinde biz şimdi logolu tabelamızı asacakmıyız asmayacak mıyız ?

Yetki aldıktan sonra mı asacagız. Peki geldiklerinde hiç bir tabela olmayacak mı ?

6. seda hatip

seda hatip TÜİSAG Üyesi

yetki belgenizi aldıktan sonra 6 ay içinde asmanız gerekiyor. başvuruda gerekmiyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

Peki şimdi iş sağlığı ve güvenliği diye kendi logomuz olan tabelayı asabilir miyiz ? Sorun cıkar mı ???

8. seda hatip

seda hatip TÜİSAG Üyesi

çıkacağını zannetmiyorum bize geldiklerinde hiç tabelamız yoktu.

9. isssssg

isssssg TÜİSAG Üyesi

ACİL DURUM VE İLKYARDIM MÜDAHALE odasında Doğalgaz tesisatı olması sorun cıkartır mı ?

10. nneslihank

nneslihank TÜİSAG Üyesi

Tabela boyutları ebatı önemllimi bilen varmı arkadaşlar

11. Sümeyye K.

Sümeyye K. TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Logoyu yaptırmak için çeşitli ajanslar ile iletişime geçtim. Fakat hiçbir fikrimin olmadığı bu alanda sorunlarla karşılaştım. Hepimizin bildiği gibi tabela örneğini ilgili yönetmeliğin ekinde word dosyayı halinde aldım. Ama ajanslar bu formatta tabelanın pikselli olacağını, tif veya jpg formatında olması gerektiğini ilettiler. Benzer sorunlar yaşayanlar var mıdır? Ya da tabela ile ilgili nasıl bir çözüm buldunuz.

Teşekkür ederim.

12. Sümeyye K.

Sümeyye K. TÜİSAG Üyesi

Konuyla ilgili kimse yok mu arkadaşlar? Gerçekten yardıma ihtiyacım var!!

13. mieido

mieido TÜİSAG Üyesi

Sorunuza cevap bulabildiniz mi acaba?

Aynı problem bende de var çünkü.

14. Sümeyye K.

Sümeyye K. TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Maalesef burda sorunumuza çare bulamadım. En sonunda bir matbaa gönderdiğimin üzerinden yapmayı kabul etti. Gayet de güzel oldu. Ama daha önce başka OSGB'lere aynı tablodan yapmışlar. Sanırım o nedenle sorun yaşamadık. Size tavsiyem OSGB tabelası yapan matbaalar ya da tabelacılar ile iletişime geçerek sorunu çözmeniz.

İyi günler..

15. sevdaözel

sevdaözel TÜİSAG Üyesi

seda hn. tabelayı 6 ay içerisinde asmak ile ilgili yönetmelik maddesini bulamıyorum.Sadece mevcut OSGB ler için 6 ay süre verilmiş. Biz bu durumdan dolayı ihtar aldık. Açılalı 3 ay olmuşken denetim geçirdiğimizde tabela olmadığı için cezai işlem uygulandı. konu ile ilgili bilgilendirirseniz sevinirm

Last edited by a moderator: 1 Temmuz 2014
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. osgb tabela örneği

Yandex.Metrica