Ç Sınıfı Risk Değerlendirmesi Yardım?

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında Yağız Vural tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Yağız Vural

Yağız Vural TÜİSAG Üyesi

Yeni C sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. Şu anda bireysel olarak hiç bir yere bağlı olmadan risk değerlendirmesi yapmak istiyorum ilk olarak bir tüpçü bayine risk değerlendirmesi yapmak istiyorumacaba buna yetkim var mıdır birde bireysel olarak yaptığım içinrisk değerlendirmesinde ki resmi işler nelerdir. yani yaptığımız risk değerlendirmesini nereye onaylatmamiz gerekBir de her yerin risk değerlendirmesini c sınıfı uzmanlar yapabilir mi.siz değerli meslektaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. Ptfndr

Ptfndr TÜİSAG Üyesi

Büyük ihtimalle tüpçü ye risk analizi yapamazsınız.yönetmeliklerden naçe kodlarına bakın

3. arda GÜNDÜZ

arda GÜNDÜZ TÜİSAG Üyesi

Risk değerlendirmesinin ser
    Risk değerlendirmesinin uzman sınıfıyla alakası yok ki neden yapamasın?

4. Yağız Vural

Yağız Vural TÜİSAG Üyesi

evet sadece risk analizi yapacağım yani risk analizinin sınıfla alakası yok değil mi yani o firmanın iş güvenliği uzmanlığını almayacağım sadece risk değerlendirmesini yapacağım olur değil mi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Yağız Vural

Yağız Vural TÜİSAG Üyesi

yani özet olarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı tüm tehlike sınıflarındaki işyerlerinde risk analizi yapabilir değil mi? bir de risk analizi yapmak için ne tür resmi işlemler gerekli acaba?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica