Ç Sınıfı Risk Değerlendirmesi Yardım?

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Yeni C sınıfı iş güvenliği uzmanı oldum. Şu anda bireysel olarak hiç bir yere bağlı olmadan risk değerlendirmesi yapmak istiyorum ilk olarak bir tüpçü bayine risk değerlendirmesi yapmak istiyorumacaba buna yetkim var mıdır birde bireysel olarak yaptığım içinrisk değerlendirmesinde ki resmi işler nelerdir. yani yaptığımız risk değerlendirmesini nereye onaylatmamiz gerekBir de her yerin risk değerlendirmesini c sınıfı uzmanlar yapabilir mi.siz değerli meslektaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ptfndr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Büyük ihtimalle tüpçü ye risk analizi yapamazsınız.yönetmeliklerden naçe kodlarına bakın

arda GÜNDÜZ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Risk değerlendirmesinin ser
Büyük ihtimalle tüpçü ye risk analizi yapamazsınız.yönetmeliklerden naçe kodlarına bakın
Risk değerlendirmesinin uzman sınıfıyla alakası yok ki neden yapamasın?

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
evet sadece risk analizi yapacağım yani risk analizinin sınıfla alakası yok değil mi yani o firmanın iş güvenliği uzmanlığını almayacağım sadece risk değerlendirmesini yapacağım olur değil mi?
Risk değerlendirmesinin ser
Risk değerlendirmesinin uzman sınıfıyla alakası yok ki neden yapamasın?

Yağız Vural

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
yani özet olarak c sınıfı iş güvenliği uzmanı tüm tehlike sınıflarındaki işyerlerinde risk analizi yapabilir değil mi? bir de risk analizi yapmak için ne tür resmi işlemler gerekli acaba?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.