C Sınıfı Yeni Uzman Olarak Ilk Yapılması Gerekenler

Konu, 'Acemi İş Güvenlikçiler' kısmında ömrfrkyzk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Seba Makine Elektronik

Seba Makine Elektronik TÜİSAG Üyesi

merhaba

2. Ersin K

Ersin K TÜİSAG Üyesi

Yapabilirsiniz. Fatura isterlerse serbestmeslek makbuzu alıp kesersiniz veya 1 günlük sigortalı gösterirler.

zhr1972 bu yazıya teşekkür etti.
  3. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

yolun başındayken hiç işe dalmamak en akıllı tercih olur

4. roxy

roxy TÜİSAG Üyesi

merhabalar, matbaalarda risk analizi yöntemi olarak ne kullanmalıyım? elinizde matbaa için örnek risk analizi bulunan uzman arkadaşlarm paylaşırsanız şimdiden teşekkür ederim

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Ayhan Özdemir

Ayhan Özdemir TÜİSAG Üyesi

İlk ve daha sonlara neler yapmalıyım sorusunun cevabı çok uzun ama ilk yapılması gereken bir işyeri ile anlaşmışsanız bunu isg-katip üzerinden resmileştirmenizdir. Sözleşme işleri bittikten sonra öncelikle iş yerinde risk analizi yapacaksınız ve değerlendireceksiniz. İkinci en önemli husus Acil durum planı hazırlayacaksınız ve tatbikat yapacaksınız. Ve en önemli kısımlardan biriside iş yerindeki bütün personele eğitim verilecek ve sertifikalandırılacaktır. En kaba özetle ilk yapılması gereken bunlardır.

6. jeolog-ipek-83

jeolog-ipek-83 TÜİSAG Üyesi

risk analizi için sözleşme yapmak şartmı ? ben yaptığım rsik analizlerinde sözleşme yapmadım ama... uzman bulundurma zorunluluğu olduğunda sözleşme yapmak gerekmiyor mu?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hanzadem

Hanzadem TÜİSAG Üyesi

bende 24 mayıs sınavı ile C sınıfına gecenlerdenim..

Sorum..ilk başta OSGB de çalışmak mı mantıklı.pek çok kişi bu şekilde yorum yapıyor..
    Hiç tecrube olmadan firmalarla anlaşarak iş guvenlğine başlamak daha mı riskli olur..
    Ne öneriyorssunuz ?

Last edited by a moderator: 7 Haziran 2014
  8. Hüsameddin CEBRE

Hüsameddin CEBRE TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar elinde acemi iş güvenliği uzmanları içinn yol gösteren bi dökümanı olan varmı.Link atarsanız sevinirim okuyup öğrenelim sonra başlayalım çalışmalara.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica