Soru : Deprem Farkındalığı Hakkında

Z.Kübra Baygeldi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar ;
Geçtiğimiz hafta bir firmam yaşanan depremden sonra farkındalık uyandırmak amacı ile benden bir eğitim vermemi istedi konuyla ilgili biraz araştırma yaptım ve deprem farkındalığı ile ilgili afat harici bir doküman bulamadım bu yüzden afatın sitesinden de yararlanarak kendim bir sunum oluşturdum. Sizden de bu şekilde bir talepte bulunan olursa kullanabilmeniz için aşağıya bırakıyorum kendinizde eklemeler yapabilirsiniz ben anlatım sırasında sunum dosyası haricinde de konuşma yaptığım için eğitim ortalama 1 buçuk saat sürüyor gerekli gördüğünüz alanlara sizler de ekleme yaparak eğitim sürenizi ayarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu.pptx
    20.9 MB · Görüntüleme: 197

Haldun SEBER

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tebrik ederim. Afet ve acil durum farkındalık eğitimleri çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hatta bu eğitimlerin temel ilk basamak afet ve acil durum uygulama eğitimleri ile sürdürülmesi taraftarıyım. Ne zaman ve kimin bu durumda kalacağı belli değil malesef.

Z.Kübra Baygeldi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Sunumla ilgili olarak çök kapan tutun görseli ve yaşam üçgenini de ekledim arkadaşlar son hali ektedir.

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu.pptx
    22.2 MB · Görüntüleme: 94

Z.Kübra Baygeldi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Tebrik ederim. Afet ve acil durum farkındalık eğitimleri çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Hatta bu eğitimlerin temel ilk basamak afet ve acil durum uygulama eğitimleri ile sürdürülmesi taraftarıyım. Ne zaman ve kimin bu durumda kalacağı belli değil malesef.
Evet haklısınız eğitimi oluştururken fark ettim ki deprem bölgesi bir ülke olmamıza rağmen hiç bir eğitim sunusu ya da dokümanı yok afatın hazırladığı dokümanlar da bile eksik var maalesef.

Melih Bülke

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
sunum için elinize sağlık ama nacizane fikrim teknik bilgiler yerine depremde doğru davranış adımları daha faydalı olacağını düşünüyorum

Z.Kübra Baygeldi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
sunum için elinize sağlık ama nacizane fikrim teknik bilgiler yerine depremde doğru davranış adımları daha faydalı olacağını düşünüyorum
Teknik bilgilerin devamında deprem öncesi , deprem anı ve deprem sonrası davranışlar olarak sunumda var fakat ben onemli bilgileri slayta ekleyip ek bilgileri sözlü olarak geçiyorum yani sunuya çok bağlı kalmıyorum sadece taslak olarak bıraktım teşekkürler.

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Merhabalar ben de yıllar önce hazırlamıştım, fikir vermesi açısından ekliyorum, güncellemeye fırsatım olmadı henüz. İlave olarak videolar da ekliyorum yanında.

Ekli dosyalar

• Deprem ve Alınacak Önlemler.pptx
    40.1 MB · Görüntüleme: 66

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Merhabalar ben de yıllar önce hazırlamıştım, fikir vermesi açısından ekliyorum, güncellemeye fırsatım olmadı henüz. İlave olarak videolar da ekliyorum yanında.
Video formatında ekleme yapamadım.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.