E- Sgk Iş Kazası Bildirgesi

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Ebru Celimli tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ebru Celimli

Ebru Celimli TÜİSAG Üyesi

İş kazası bildirgesi yapan varmı? Sgk sayfasında çok secenekli bir from var.
    hakkında bilgisi olan varsa paylaşım yaparsanız sevinirim.

2. özkan06

özkan06 TÜİSAG Üyesi

ebruce İŞYERİ KAZA VE MESLEK HASTALIĞI BİLDİRİM FORMU ve ön yazı ile birlikte vizite kağıdını sgk bölge müdürlüğüne göndermen gerekiyor

Ekli Dosyalar:

fethiye ve Ali KÖKSAL bu yazıya teşekkür etti.
  3. yurdanur84

yurdanur84 TÜİSAG Üyesi

form oldukça karışık ve uzun,revir ve insan kaynaklarından destek almanızı tavsiye ederim.

4. fatihzkn

fatihzkn TÜİSAG Üyesi

iş kazası geçiren kişinin bilgileri ve işyeri temsilcisinin bilgilerini giriyorsuuz.Kazya uygun bir yer bulamazsanız 99 kodununu seçiyorsunuz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. baret01

baret01 TÜİSAG Üyesi

hazır konu acılmısken iş kazalarını internetten bildirmemiz yeterli elden bölge müdürlüğüne göndermenize gerek yok denildi. gaziantep bölge müdürlüğü telefonla göruşmemizde.

6. özkan06

özkan06 TÜİSAG Üyesi

İş Kazası Meslek Hastalığı Bildirim Formu İşlemleri ile ilgili herhangi bir soru veya sorun için
    ekurum@sgk.gov.tr adresinden ve 0312 595 87 70

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

rose34 bu yazıya teşekkür etti.
  7. rose34

rose34 TÜİSAG Üyesi

Bildirimin internet üzerinden yapılması şart mı?

8. baret01

baret01 TÜİSAG Üyesi

evet artık elden kabul etmiyorlar... internet üzerinden bildirin diyorlar.

rose34 bu yazıya teşekkür etti.
  9. ismailturan

ismailturan TÜİSAG Üyesi

Merhabalar. Kamuda çalışıyorum. Bugün ufak çapta bir iş kazası meydana geldi. Ben bunun bildirimini yapmak istiyorum ancak sgk nın sitesinde kamu için bildirim bulunmuyor. Ne yapmam gerekiyor acaba? Nasıl bir yol izlemeliyim?

10. alibey

alibey TÜİSAG Üyesi

muhasebe işlerini yapan kişiye söyleyin bildirsin..çünkü giriş şifrelerini onlar biliyor...

11. ismailturan

ismailturan TÜİSAG Üyesi

Biraz önce SGK nın sitesinden baktım da "Çalışılmadığına Dair Bildirim Girişi" kamu kurumları için kapalı. Acaba kamu sektöründe iş kazası girişi zorunlu değil mi sorusu aklıma geldi. Bu konuda net bir bilginiz var mı yada şöyle sorayım daha önce kamu da iş kazası veri girişi yaptınız mı? Teşekkür ederim...

12. alibey

alibey TÜİSAG Üyesi

özel sektörde iş kazası girişi yaptım.kamuyu bilmiyorum...özel sektörde bildirmeme cezası 1300 tl olarak geçenlerde firmanın birine kesilmişti.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica