Eğitim Bittikten Sonra Sertifika Almadan Isg Uzmanı Olarak Çalışmak ???

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında alpay06 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. alpay06

alpay06 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim merak ettiğim eğitim alıp sınavı beklemeden isg uzmanı olarak çalışabilir miyim.benim yazıldığım kurs 4 ocak da bitiyor.sınava kadar 4-5 ay var.

cihan cobek bu yazıya teşekkür etti.
  2. MetinS

MetinS TÜİSAG Üyesi

Çalışamazsınız.Sınava girip resmi sonuçla geçtiğinizin belli olması lazım en azından.

3. odarkness

odarkness TÜİSAG Üyesi

Hangi yetkiyle calismayi dusunuyorsunuz?

4. Onur ATALAY

Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

bu iş üzerine çalışabilirsiniz bir osgbde bu şekilde çalışan bir arkadaşla tanışmıştım. kendini iş güvenliği mühendisi olarak tanımlıyordu. sadece resmi olmaz çalışmanız yani bakanlığa bildirilemez.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. jeo20

jeo20 TÜİSAG Üyesi

OSGB ler danışmanlık hizmeti verdiğinden dolayı bu şekilde çalışanlar var şuan ancak bakanlık artık işletmelerden isg uzmanıyla ilgili sözleşme istiyor ve teftişlerde kabul etmiyor,ayrıca bu tip danışmanlıkların kaldırılması gibi bir çalışması vardı bakanlığın,şuan nedir tam olarak bilmiyorum ama

6. Uzman Ahmet

Uzman Ahmet TÜİSAG Üyesi

Resmi işleri yapamassınız ama gönüllü olarak çalışabilirsiniz.Benimde mesleğe ilk başladığımda belgem yoktu ama firma içinde isg ile ilgili alınması gereken önlemlerle ilgili çalışmalar yürütüyordum.Fakat daha sonra belge ile birlikte resmi işleri de yapmaya başladım kurul,eğitim v.s

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. murat2242

murat2242 TÜİSAG Üyesi

sertifika sahibi arkadaşlar iş bulmakta zorlanıyorlar sertifikasız tabiri caizse kurban arayan işyerlerinde işe girebilirsiniz anca.Tabi dayınız.amcanız yoksa:)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica