Eğitime Katılacak Personel Seçimi

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında omark tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. omark

    omark TÜİSAG Üyesi



    Arkadaşlar merhaba,
    Çok tehlikeli sınıfta yer alan fabrikada çalışmaktayım.Bu fabrikada çalışan tüm personel eğitime katılmalımıdır?Yani satış personeli, muhasebe personelinin de eğitim alması gereklimidir?Görüşlerinizi bekliyorum.Teşekkürler



     
  2. omark

    omark TÜİSAG Üyesi



    Yardımcı olacak yok mu



     
  3. unsalun

    unsalun TÜİSAG Üyesi

    İş yerinde sigortalı olan herkes eğitim almak zorundalar... buna işverende dahil.

     
  4. omark

    omark TÜİSAG Üyesi

    Usalun Bey,
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bunu neye dayanarak söylediğinizi öğrenebilirmiyim?



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
  5. unsalun

    unsalun TÜİSAG Üyesi

    Rica ederim. 6331 sayılı iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunun 17.maddesi ve 4857 iş kanuna dayalı olarak çıkan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulları hakkındaki yönetmeliğine bakmanız yeterli olacaktır.

     
  6. SEG

    SEG TÜİSAG Üyesi

    artık banka veya okullarda bile tüm çalışanlar isg eğitimi alacaklar. yani sizin ofis ekibiniz de aynı yerde :)
    eğitim ile ilgili kanun tüm çalışanlar der ve çalışan tanımı"Kendi özel kanunlarındaki statülerine bakılmaksızın kamu veya özel işyerlerinde istihdam edilen gerçek kişiyi" olarak geçer.



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
    omark bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica