Soru Finne Kinney Ile Eksiksiz Olarak Risk Degerlendirme Rapaoru Hazırlama

Konu, 'Risk Değerlendirmeleri Hakkında' kısmında mehmet şirin tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mehmet şirin

mehmet şirin TÜİSAG Üyesi

finne kinney ile eksiksiz olarak risk degerlendirme rapaoru hazırlama
    merhaba arkadaslar:
    sizden bir ricam olacaktı:
    finne kinney ile risk degerlendirmelerin giriş kısmından (firma bilgileri vs metin bölümü) risk degerlendirmesinin son aşamasına kadar yani; mevcut/olası durumdan sonra (iyilestirme için tanınan zamandan sonraki aşamaların) yer alan düzeltici faliyet sonrası durum bölümünün doldurulmuş şekliylen (karar verme skalası dahil) son şekliyle elimin altın da bulunacak her zaman bana örnek teşkil edecek eksiksiz bir risk degerlendirme örneği yollarsanız cok sevinirim. işyerlerinde risk değerlendirme yaparken hangi işlem basamakları izleyecegimi daha net görmem için gerekiyor.en azından elimde tam bir örnek olsun.
    yardımlarınızdan dolayı allah sizden razı olsun

2. Quintana

Quintana TÜİSAG Üyesi

Bakanlığın hazırlamış olduğu bir uygulama mevcut."METAL SEKTÖRÜNDE RİSK ANALİZİ UYGULAMASI" diye aratırsanız bulabilirsiniz.Ben 15 civarı firmada denetim geçirmiş biri olarak kinneyi müfettişlere anlatmak bin dert. Risk analizinden bir haber. Karşılarında birde Kinneyi görünce....Allah yardımcın olsun :)

ikarateke ve mehmet şirin bu yazıya teşekkür etti.
  3. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

4. ATURAN

ATURAN TÜİSAG Üyesi

Ekli dosyalar işinize yarayabilir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

AltınOran, Rafet Çelik, biyokimya ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica