Hangi kurs... ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında nr1A2fan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Tuğçe GÜLER

Tuğçe GÜLER TÜİSAG Üyesi

Üsküdar'da Kalite Akademi.

yusra bu yazıya teşekkür etti.
  2. Neclamandan

Neclamandan TÜİSAG Üyesi

Evet bende cok arastirmistim once ankarada gidecektim Riskmedle gorusmustum cok oneren vardi ve cok ilgilendiler odemede taksit imkanlarida guzel.onceki yillara gore zaten fiyatlar dustu.eger Ankara'da egitim alsaydim hic tereddutsuz RİSKMED den alirdim.

3. Aykut CENGİZ

Aykut CENGİZ TÜİSAG Üyesi

denizlide ve bursada işgdem var gercekten ıyı kurslar kalacak yer de var

4. isgeem

isgeem TÜİSAG Üyesi

ben DETAM'a gittim orası da gayet iyi =))

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. MGE

MGE TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar ben belediyede görev yapıyorum.İsg kursuna gideceğim.İstanbul veya Bursa'da en iyi kurslar hangileridir,önerebilir misiniz?
    Şimdiden teşekkürler...

6. hsselek

hsselek TÜİSAG Üyesi

Ankara'da Tepe Akademi var çok profesyonelce iş yapıyorlar. Soru bankaları ve ders notları nitelikli tavsiye ederim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

MGE bu yazıya teşekkür etti.
  7. hsselek

hsselek TÜİSAG Üyesi

İstanbul Bahçelievlerde Tepe akademi ile başarabilirsin bence. Kolay gelsin

8. volkancoskun

volkancoskun TÜİSAG Üyesi

kesinlikle zirve yarı yarıya ucuz 2000 tl filan isteyen kurslara anlam veremiyorum pek

9. MGE

MGE TÜİSAG Üyesi

Fiyatı çok önemli değil, eğitimi iyi olsun benim için Sadece yetkili kuruluşlar olarak isimlerini biliyoruz hocalar hakkında fikrim olmadığından sormak istemiştim.Sağolun..

10. denizdeniz

denizdeniz TÜİSAG Üyesi

istanbulda üstadlar,kalite akedemi ,tepe akedemi iyi kurslar hocalarından fazıl ölmez bey kalite akedemi ve casgemdi ,yücel karakuş ustadlardaydı diğer kurslar eminim iyidir ama benim bildiklerim bunlar

11. Buğra Sakınç

Buğra Sakınç TÜİSAG Üyesi

mersin deki kurslar hakkında bilgisi olan varmı?

12. volkancoskun

araştırdım açıkçası hepsinin verdiği eğitim aşağı yukarı aynı derslere a sınıfı uzmanlar iş müfettişleri iş yeri hekimleri geliyor hepsinde. zirve hem fiyat olarak çok iyi hem çok profesyoneller bi bakın derim

13. sevdenur

sevdenur TÜİSAG Üyesi

selam arkadaşlar peki istanbulda mayıs sınavı için halen devam eden kuslar varmı?çok araştırdım fakat
    bulamadım bu konuda bana yardım edebilirmisiniz.?

14. Burcum

Burcum TÜİSAG Üyesi

Sevdenur hnm ben size üsküdar kalite akademi yi tavsiye ederim,sanıyorum mayıs sınavı için hala alım yapılmakta.

15. volkancoskun

sevdanur hanım ben zannetmiyorum mayıs sınavı için yer olacağını ben aralıkta başlamıştım kursa zirvede o zaman bile yoktu yer ama mayısıda kaçırırsanız benden size tavsiye ekimdekine şimdiden yazılın hem erken eğitimden dolayı konulara haiz olduğunuz için sınava kadar kendinizi iyi geliştirirsiniz hem fşyatı daha uygun olur. ama inşallah mayıs sınavı için biyer bulursunuz

16. mjora

mjora TÜİSAG Üyesi

Bahçeşehir üniversitesi de gayet başarılı, öneririm.

17. Risk Mühendisi

Risk Mühendisi TÜİSAG Üyesi

Selamlar, Ben ekonomik ve evime yakın olduğu için Zirve Bostancı'yı tercih ettim. Neticede 2 ay boyunca tüm hafta sonları rahat ulaşabileceğim yakınlıkta olması benim için önemliydi. Bu kadar kısa sürede kimse bir meslek sahibi olamaz. Eğitime sonuna kadar katılıp, öncelikle sınavı geçmeye yönelik çalışma yapılıp, bol bol soru çözülmeli. Bu arada yarın işe başlayacak gibi hazırlanmak faydalı olacaktır. Beklentimi karşıladığı için bu civardaki adaylara öneririm.

18. Haluk DEMİRCİOĞLU

Haluk DEMİRCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

soru: hangi kurs

cevap: en ucuzu

volkancoskun bu yazıya teşekkür etti.
  19. volkancoskun

kesinlikle hepsinin verdiği eğitim aynı

20. arayiselmas

arayiselmas TÜİSAG Üyesi

KESİNLİKLE ANKARA' DA POZİTİF İŞ GÜV. cukkacukka

Yüklüyor...