Tartışma : İş Sağlığı Ve Güvenliği Uzmanlığı Sınavını Kazandıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Selim KOMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar artık paralar yatırılabiliyor. Hayırlı olsun...

onuruA

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
10.30' da bankaya gittim herhangi bir bilgi bulunamadı diye söylediler. Yatıramadım.

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
10.30' da bankaya gittim herhangi bir bilgi bulunamadı diye söylediler. Yatıramadım.
Anlaşılan dakikalarla kaçırmışsınız Onur Bey. İnternet bankacılığı (Ziraat Bankası) ile de halledebilirsiniz.

ali cansun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende yatirdim. Isg katipte sinav basvurulari bolumunde sertifika basvurusu orayada dusmus ordan mi cikarcaz sertifikayi ?

ali cansun

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bende isgkatibe kayitli kullanici yazan yerden girmeye basladim bilgi guncelle bolumunden fotograf ve meslegi bolumunu secip kayit dedim. Sertifikalar bolumunde serrifikanin yaninda imzaya hazirlanmadi imzaya sunulmadi diyor sizdede oyle mi acaba ?

ali cansun

Üye
TÜİSAG Üyesi
sertifikalar çıkmış arkadaşlar sertifika basmak isteyenler aşşağıda ek olarak koyduğum yolu izlesinler. 2 tane arka plan var istediğimiz birini seçiyoruz herhalde ben öyle anladım basmak için.

Ekli dosyalar

• Belge-Basımı-Duyuru.pdf
    734 KB · Görüntüleme: 31
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.