Işçilere Eğitim Ve Sertifika Vermek

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında nurumut tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. nurumut

nurumut TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar c sınıfı belgem var
    bir eğitim kurumu ile görüşme yaptım
    ağır ve tehlikeli işlerde çalışanlara sertifika veriyorlar benim de sadece eğitmen olarak görev almam isteniyor sadece eğitim verip döneceğim sertifika işlemleri kuruma ait
    sormak istediğim , benim aldığım sorumluluk nedir? verilen belgelerde sıkıntı olasılığı var mı? bu beni etkiler mi?

2. Hakan FIRAT

Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi

Size büyük ihtimalle sadece iş güvenliği eğitimini verdireceklerdir. O yüzden sizin açınızdan herhangi bi,r sıkıntı olmaz.

nurumut bu yazıya teşekkür etti.
  3. ANFO797

ANFO797 TÜİSAG Üyesi

Hïç bir sıkıntı olmaz.eğitim katılım formlarını imzalatmayı unutmayın

4. buketdemir

buketdemir TÜİSAG Üyesi

eğitim katılım formu imzalatın bir kaç da fotoğraf çektirin eğitimden bir de
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik e göre ​
    Ölçme ve Değerlendirme yapın...
    Madde 16 — Verilen eğitimin sonunda bir ölçme ve değerlendirme yapılır. Değerlendirme sonuçlarına göre eğitimin etkin olup olmadığı belirlenerek yeni eğitime ihtiyaç duyulup duyulmadığına karar verilir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

nurumut ve fatih_018 bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

eğitim sonrası sınavda yapın

6. Onursan

Onursan TÜİSAG Üyesi

Eğitim sonunda mutlaka ölçme değerlendirmeyi yapın. Yaptığınız işin etkinliği ancak onunla ölçebilirsiniz. Unutmayın ölçemeğiniz şeyler hakkındaki bilgimiz ya yüzeyseldir ya da anlamsızdır. Ayrıca herbir personel için ayrı form düzenleyin, toplu imzalardan kaçının.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. s4m1c4n

s4m1c4n TÜİSAG Üyesi

Bu iş için; Pedagojik formasyon veya Eğiticinin Eğitimi sertifikası gerekmiyor mu acaba?

8. Görkem Yargül

Görkem Yargül TÜİSAG Üyesi

İşte burda teknik öğretmenlerin isg uzmanı olması yararlarından olduğunu söyleyebilirim

erhancak bu yazıya teşekkür etti.
  9. canans

canans TÜİSAG Üyesi

Eğitim sonrası verilen sertifikaların belli bir şablonu var mıdır acaba?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica