Işçilere Eğitim Ve Sertifika Vermek

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında nurumut tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. nurumut

    nurumut TÜİSAG Üyesi



    merhaba arkadaşlar c sınıfı belgem var
    bir eğitim kurumu ile görüşme yaptım
    ağır ve tehlikeli işlerde çalışanlara sertifika veriyorlar benim de sadece eğitmen olarak görev almam isteniyor sadece eğitim verip döneceğim sertifika işlemleri kuruma ait
    sormak istediğim , benim aldığım sorumluluk nedir? verilen belgelerde sıkıntı olasılığı var mı? bu beni etkiler mi?



     
  2. Hakan FIRAT

    Hakan FIRAT TÜİSAG Üyesi



    Size büyük ihtimalle sadece iş güvenliği eğitimini verdireceklerdir. O yüzden sizin açınızdan herhangi bi,r sıkıntı olmaz.



     
    nurumut bu yazıya teşekkür etti.
  3. ANFO797

    ANFO797 TÜİSAG Üyesi

    Hïç bir sıkıntı olmaz.eğitim katılım formlarını imzalatmayı unutmayın

     
    nurumut bu yazıya teşekkür etti.
  4. buketdemir

    buketdemir TÜİSAG Üyesi

    eğitim katılım formu imzalatın bir kaç da fotoğraf çektirin eğitimden bir de
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik e göre ​
    Ölçme ve Değerlendirme yapın...
    Madde 16 — Verilen eğitimin sonunda bir ölçme ve değerlendirme yapılır. Değerlendirme sonuçlarına göre eğitimin etkin olup olmadığı belirlenerek yeni eğitime ihtiyaç duyulup duyulmadığına karar verilir.




    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
    nurumut ve fatih_018 bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ersin

    Ersin TÜİSAG Üyesi

    eğitim sonrası sınavda yapın

     
    nurumut bu yazıya teşekkür etti.
  6. Onursan

    Onursan TÜİSAG Üyesi

    Eğitim sonunda mutlaka ölçme değerlendirmeyi yapın. Yaptığınız işin etkinliği ancak onunla ölçebilirsiniz. Unutmayın ölçemeğiniz şeyler hakkındaki bilgimiz ya yüzeyseldir ya da anlamsızdır. Ayrıca herbir personel için ayrı form düzenleyin, toplu imzalardan kaçının.



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
    nurumut bu yazıya teşekkür etti.
  7. s4m1c4n

    s4m1c4n TÜİSAG Üyesi

    Bu iş için; Pedagojik formasyon veya Eğiticinin Eğitimi sertifikası gerekmiyor mu acaba?

     
  8. Görkem Yargül

    Görkem Yargül TÜİSAG Üyesi

    İşte burda teknik öğretmenlerin isg uzmanı olması yararlarından olduğunu söyleyebilirim

     
    erhancak bu yazıya teşekkür etti.
  9. canans

    canans TÜİSAG Üyesi

    Eğitim sonrası verilen sertifikaların belli bir şablonu var mıdır acaba?

     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica