Soru Isg Katip Sertifika Iptali Hakkında

Konu, 'İSG Katip Hakkında' kısmında ersin_0041 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar,

isg katipten bana bir uyarı mesajı geldi. mesajda stajınızı ilşkin bilgilendirme girilmemiş olduğuı tespit edilmiştir....... belgeniz iptal edilmek üzere pasif hale getirilmiştir. 2014 aralı ayına kadar staj yaptığınıza dair evraklarınızı genel mudürlüğümüze gönderin yazıyor. böyle bir mesaj alan var mı? alan varsa sorunu nasıl çözdüğünü yazabilir mi?

2. muhammet sucu

muhammet sucu TÜİSAG Üyesi

aynı sorun ile bende karşılaştım. çözümü hakkında bilgi sahibi olan varsa ve bizimle paylaşırsa çok sevinirim.

3. okhan

okhan TÜİSAG Üyesi

Stajları eğitim alırken yapıyoruz. Muhtemelen eğitim kurumunuzdan giden staj evraklarında sıkıntı çıkmıştır. Eğitim kurumunuzla görüşürseniz size yardımcı olacaklardır.

muhammet sucu bu yazıya teşekkür etti.
  4. Fuat_Aras

Fuat_Aras TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumu ile görüştüm.Eğitim kurumundan kaynaklı bir sorun galiba.çözeceklerini söylediler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

ersin_0041 bu yazıya teşekkür etti.
  5. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

fuat bey ,

şuan bizm sözleşmelerimiz geçerli mi? kararsız kadım şimdi. sözleşmelere baktım sertifika pasif yazıyor?

6. sinanadik1983

sinanadik1983 TÜİSAG Üyesi

aynı sorun bendede var kursla görüştüm belgeleri ankaraya göndereceğiz büyük ihtimalle

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

bende kursu aradım bana evraklarımı göndereceklermiş bende tekrar genel müdürlüğe dilekçe ile staj yaptığıma dair evrak gönderecekmişim.

8. doğa34

doğa34 TÜİSAG Üyesi

Bende de aynı sorun var ama bende sertifika iptal edildi yazıyor ,pasif yazmıyor.Nerden çıktı bu sıkıntı şimdi...ne yapacağım mevcutta atamam var,şimdi sözleşme iptal mi olmuş oluyor?Bilgisi olan var mı?

9. ersin_0041

ersin_0041 TÜİSAG Üyesi

bende iptal edilmiş yazıyor. yanlış yazmışım.

10. alilevent

alilevent TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bendede aynı sorun var.belgeniz iptal edilmek üzere askıya alınmış diyor. Staj evraklarında eksiklik var diyor. Bizim eğitim kurumuda halletmek için ankaraya gideceğini söylüyor.

11. erkantumbek

erkantumbek TÜİSAG Üyesi

Ayni sorun bende de var.Eğitim aldığım kurum Ankara da .Ankara ya geldim.Staj yaptığıma ilişkin staj formunu kurumdan aldım.İSGGM verdim.Bu kadar.

süheyla yavuz bu yazıya teşekkür etti.
  12. sinanadik1983

Hemen işleme aldılar mı

13. erkantumbek

erkantumbek TÜİSAG Üyesi

Evrak kayıta verdim.Tarandı dilekçem.İşleme hemen aldılar.Ama işlem henüz sonuçlanmadı.

sinanadik1983 bu yazıya teşekkür etti.
  14. emrdmr1

emrdmr1 TÜİSAG Üyesi

aynı sorun benim sistemde de var.Kursla konuştuğumda biz bilgileri sisteme girdik.Sistemsel bir hata olabileceğini söyledi.Bu sorunu yaşayanlar nerede staj yapmıştı.

15. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Çok kötü bir şey bende öyle bir şey yok ama acaba hepiniz aynı eğitim kurumundanmı eğitim aldınız ve o kurum evrakları göndermedimi.

16. erkantumbek

erkantumbek TÜİSAG Üyesi

Sistemsel hata yok.Eğitim kurumları staj belgelerini ISGGM ne göndermemiş.hepsi bu...

17. erkantumbek

erkantumbek TÜİSAG Üyesi

Hep aynı kurum değil.muhtelif eğitim kurumları var bu şekilde.

18. sinanadik1983

Istanbulda .benim kursta bakanlığa üst yazıyla staj döneminde bildirdik dediler.tekrar dilekçeyle ile bildireceklerini söylediler.

19. alilevent

alilevent TÜİSAG Üyesi

ben eğitimi kültür üniversitesinde aldım. sizler nerede aldınız

20. sinanadik1983

Aynen öyle staj belgeleri büyük ihtimalle sınav döneminde girmediler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica