Isg Katipte Sertifika Durumunu Sorgulama

Konu, 'İSG Katip Hakkında Herşey' kısmında caner tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar isg- katip sistemine giriş yapıp, serfikalar başlığı altında sertifika durumumu incelediğimde Başvuru aşaması kısmında Vize işlemi yapıldı, yönetici onayı bekliyor yazıyor.Ve en sağdaki sütunda Onay durumu kısmında Onay bekliyor yazıyor.Bunun ne anlama geldiğini anlayamadım.Bunu nasıl düzeltebilirim.

2. KU40

KU40 TÜİSAG Üyesi

3. KU40

KU40 TÜİSAG Üyesi

henüz onaylanmamış. Beklemen gerekiyor. Onayı Bakanlık yapıyor.

4. HaTiCe EYÜBOĞLU

HaTiCe EYÜBOĞLU TÜİSAG Üyesi

bende "sertifika teslim edildi" yazıyor

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Saime Ç.

Saime Ç. TÜİSAG Üyesi

Evet ya giriş yapamıyordum girişler açılmış bende de 'sertifika no' var. 'Teslim edildi' diyor 'onaylandı' diyor. Peki sigorta prim günlerimizi verecek mi acaba şu an yok!

6. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar 170 i aradığımda şu bilgiyi verdiler.SGK' ya giderek yetkilendirme talebinde bulunmak için mevcut bilgilerin güncellenmesi gerekiyormuş.SGK tarafından güncelleme yapıldığında onay bekliyor yazan kısımların düzelmesi gerektiğini ifade ettiler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi

sınav Duyurusu: xxxxxxx B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞER sınav GRUBUNUZUN HATALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ 27.01.2014 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURUNUZ.. yazıyor.
    bu durumda b sınıfı için yükseltme yapabiliriz sanırım.:kararsız:

8. Burakytu

Burakytu TÜİSAG Üyesi

Evet sertifika no çıktı durum aktif ve belge teslim edildi diyor herhalde gelir yakında.

9. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

isgkatipte şubat sınavında b sınıfı igu sınavına girebileceğim belirtilmiş. şubat sınavı için sgk dökümü, dilekçe vs işlerini yapmama gerek yok değilmi? direk zamanı gelince sınav ücretini yatırıp meb den sınav başvurusu yapmam yeterlimidir?

10. KaanB

KaanB TÜİSAG Üyesi

A sınıfı İSG uzmanı ve sertifa teslim edildi...yazmakta..

11. can genc

can genc TÜİSAG Üyesi

benim, 2013 aralık sonu itibariyle prim gün sayısı 2995 , isg katipte b sınıfı yükselme sınavına girebilirsin deniyor. fakat hala çalışıyorum , şuan itibariyle de 3000 ni geçti ama sistemde görünmüyor , a sınıfına girmek için ne yapmalıyım ,

12. turgutreis

turgutreis TÜİSAG Üyesi

isg katipte A sınıfı isg sınavına girebilir diyor. benim ödenmiş toplam 2650 gün var ve bagkurdan affı beklediğim 2yıl prim var. ben B sınıfı girmem gerekiyor normalde ama A girmekte işime gelir. sınava girdiğimde sonradan geçersiz sayarlarmı?

13. ISGurusu

ISGurusu TÜİSAG Üyesi

A sınıfı sınava girebilecekmişim.

14. memocan

memocan TÜİSAG Üyesi

Benim de durumum aynı. 2100 küsür primimim var. C sınıfı olduğum halde A sınıfı adamyı diyor. Ne saçma iş. Koskoca bakanlık bu kadar basit bir hata ki bana göre dangalaklık yapabilir mi? :k_kızgın:

15. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

SGK Hizmet dökümünde "Genel Toplam - 1.611" göstermesine karşın
    "GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: SGK'DAN ALINAN PRİM GÜNÜ SAYISINA GÖRE YÜKSELTME SINAVINA GİRİŞ HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR."
    uyarısı vermekte, sağlam bir iş yapsalar şaşılır zaten.

16. ensaryegen

ensaryegen TÜİSAG Üyesi

Soner Bey, bu 1600 gün içinde, aynı dönem için birden fazla pirim yatırma var mı?

17. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

yok hocam, e-mail adresini verebilrsen dökümü kopyala/yapıştır yapabilirim, bi yardımcı olabilir misin?

18. ensaryegen

ensaryegen TÜİSAG Üyesi

adresimi veririm tabiki : ****KESİLDİ*****
    ancak yardımcı olamayabilirim, eğer her dönem için tek pirim yatırılmış ve o uyarıyı alıyorsan vakit kaybetmeden duyurudaki gibi dökümle birlikte bakanlığa başvurman gerekecek.

Last edited by a moderator: 22 Ocak 2014
  19. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
    EĞER sınav GRUBUNUZUN HATALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ 27.01.2014 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAŞVURUNUZ

aynı durum bende de var. nasıl iş yapıyorlar hayret bir şey..bir şeyde de işimiz kolay olsa

20. sONEr.01

sONEr.01 TÜİSAG Üyesi

gönderdim hocam hizmet dökümünü, "yükseltme sınavı" başlığı altında

Last edited by a moderator: 22 Ocak 2014
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica