İSG uzmanı aynı saha içerisinde iki farklı firmada birden çalışabilir mi?

NihanErdoğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba ben bugün bir yerle görüştüm 50'nin altında çalışan varmış 25 kişi dediler aynı sahada başka firmalarda bulunuyor orasıyla anlaştım gibi fakat diğer firmadan da teklif var ikisinde birden çalışabilir miyim?

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
neden çalışmayasın ki!

NihanErdoğan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
anlaşacak olduğum yer sigorta yapacak 6 gün ve tam gün çalışırsın diye konuştuk sonradan sordular bana böyle bi imkanınız var mı (iki farklı firmada çalışma) diye öyle olursa sigorta nasıl olacak bende onu bilmiyorum?

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
iki firmada sigortalayabilir sizi, sorun değil. 15 gün birinden 15 gün birinden sigortalatabilirsiniz. yada personel sayısı az olanla haftada 1 gün diğeriyle tam zamanlıda çalışabilirsiniz. anlaşmanıza bağlı...sigortada 30 günden fazlası değerlendirmeye alınmıyor.. fazla yatmasının size bir karı yada zararı yok...

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
nihan hanım,işçi sayısına göre birçok firma ile sözleşme yapmanız mümkün...sorun olmaz

ihsancan bicer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
peki ben şimdi mesul müd yapıyorm , tam zamnlı başka bi yerde çalışamazsn sigortadan dolayı dediler , öylemi?? veya ben tm zamnlı bi yerle anlaşsam ikisnide yapablrmym :) ????

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.