Mali Müşavrilik Ofisinde 10 Kişiden Az Çalışanı Olan Büroda Risk Değerlemes Ile Ilgili Rapor

Konu, 'Risk Tanımı ve Risk Değerlendirmesi' kısmında nejla pehlivan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. güzelsoy2121

güzelsoy2121 TÜİSAG Üyesi

slm ben saim bakanlığın yayınladı kontrol listeleri formatında apartmanların risk analizini yapamaz mıyız?

2. Berkay Hasan Yalçın

Berkay Hasan Yalçın TÜİSAG Üyesi

Merhaba Saim Bey,
    Onlar risk değerlendirmesi değil, ancak bakanlık bunları kabul ediyor diye bir söylenti bir dönem dolandı. Ne kadar gerçekçi bilinmez. Onları risk değerlendirmesine uygun risk değerlendirmesi formatını oluşturup dönüştürmeniz gerekir.

3. semra111

semra111 TÜİSAG Üyesi

4. semra111

semra111 TÜİSAG Üyesi

Benden 10 kişinin altında çalışanı olan az tehlikeli ve tehlikeli sınıfta yer alan birkaç işyerinin risk analizini yapmam isteniyor. Belgemi yeni aldım hiç tecrübem olmadığı için emin olamadığım bazı konular var forumdan yorumları okuyorum yönetmeliklere bakıyorum bir kaç sorum olacak:
    1. Risk analizinin yanında, acil durum eylem planı ve eğitimde mi vermem gerekiyor?
    2.Danışman konumunda olduğumuz için imza atmamız gerekli değil deniliyor sanırım?
    3.Bakanlığın yayınladığı kontrol listesini bir risk analizi olarak görmüyor ve birkaç çalışanı olan küçük bir bakkal da olsa ayrıntılı bir risk analizi(örneğin matris yöntemiyle) yapılmalıdır diyorsunuz sanırım?
    4.İmza atmayınca makbuz kesmek gibi bir sorunumuz da olmuyor sanırım?
    5.Bir de isg-katipe üyeyseniz ve onun sizi uzman olarak atamadığı bir işyerine imza atıp risk analizi yapamazsınız diye bir yorum okudum bu konuda bir bilginiz var mı?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederimm.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gül demirhan

gül demirhan TÜİSAG Üyesi

ben yeni isg c sınıfı uzmanıyım özel bir şirkette isg danışmanlığı yapıyorum şirketleri arayıp risk analizi yapmak için randevu alıyoruz yukarda okuduğum kadarıyla bizim yaptıklarımız sadece rehber nitelğindeyömiş o zaman bu kurulan firmaların ne önemi var? açıklarmsnz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica