OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi nasıl alınır?

Konu, 'OHSAS 18001 İş Sağ. ve Güv. Yönetim Sis. Hakkında' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Mesut BULUT

Mesut BULUT TÜİSAG Üyesi

Benim de bir sorum olacak, bu belgelendirme firması olmak istersem Türkak ne istiyor aacba?

2. degiray

degiray TÜİSAG Üyesi

Bu işi yapmak istiyorsanız bence yabancı akreditasyon seçin. Çünkü Başta Avrupa birliği olmak üzere birçok ülke Türkak akreditasyonunu kabul etmez. Ayrıca Türkak tan akredite olmak isteğinize göre fiyat değişikliği oluyor diye biliyorum. Ayrıca bunu tam bilmemekle beraber yüklü miktarda bir ödeme yapmanız gerekiyor diye duydum
    Şahsi fikrim Türkak ile hiç uğraşmadan yabancı akreditasyon alın. Biraz para kazanınca Türkak alırsınız. Çünkü potansiyel müşterileriniz yabancı akreditasyon isteyecek. Bunu da pazarlayan Türkiye de yığınla adam ve yamyam var.

3. SEG

SEG TÜİSAG Üyesi

TUV nord ve BVQI uluslar arası tercih edilen firmalar, ama türk ak sa sonuçta ISO onaylı bir kurum.yurtdısından kimse geçersiz diyemez. demiyor dda, hiç yaşamadık

4. silifke

silifke TÜİSAG Üyesi

Ohsas 18001 kursunu başarı ile bitiridik. peki staj nerde yapacağız? yada staj gereklimi? yapılan staj kayıtlarını kim turuyor?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica