Soru Osgb Açılışı Için Işyeri Hekimi

Konu, 'Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) Hakkında' kısmında hasibe elmasdaş tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. hasibe elmasdaş

hasibe elmasdaş TÜİSAG Üyesi

merhaba
    yeni açmayı planladığımız OSGB için ***KESİLDİ*** tam zamanlı olan bir işyeri hekimi bulamıyoruz. bunun yerine sözleşmeli olarak 180 saati dolduran 6 tane farklı işyeri hekimi ile sözleşme yaparak OSGB açma şansımız varmıdır. bununla ilgili bir yönetmelik varmıdır. Sorunumuza acil çözüm arıyoruz.. ilgilenen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım..

Last edited by a moderator: 1 Mart 2014
  2. koçyiğit_kayhan

koçyiğit_kayhan TÜİSAG Üyesi

malesef ibare saat deilde Tam zamanlı hekim, uzman ve diğer sağlık personeli diyor

3. kaansekban

kaansekban TÜİSAG Üyesi

İstanbul Anadolu yakasında bireysel çalışmak isteyen işyeri hekimi takım arkadaşı aramaktayım. ilgilenen arkadaşlar mesaj atınız. teşekkürler. iyi günler

4. Elif Küçük

Elif Küçük TÜİSAG Üyesi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Elif Küçük

Elif Küçük TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, şartlarınızla ilgili bilgi alabilir miyim? Mesela Anadolu yakasında çalışılacak bölgeler, araç veriyor musunuz ya da kendi aracımızla mı çıkıyoruz, saat bazında ücret düşünceniz gibi..

6. Barış Yavaş

Barış Yavaş TÜİSAG Üyesi

Çanakkale için işyeri hekimi ve sağlık personeli arıyoruz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Şafak Göktaş

Şafak Göktaş TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

Ben Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıyım,
    OSGB de çalışırsam veya ortağı olursam benim dışarıda herhangibir hastanede part time çalışmama engel mi?
    Yada benim dışarıda münferit olarak iş yeri hekimliğini yaptıgım birkac yer var onlara engel olur mu?
    Teşekkürler,

Dr.Şafak Göktaş

8. İskender GÜRDAĞ

İskender GÜRDAĞ TÜİSAG Üyesi

malesef tam süreli bir işyeri hekiminiz olması şart

9. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

merhaba ark ben de yeni açılmakta olan OSGB grubumuza sağlık personeli aramaktayım ilgilene olursa yazarsa sevinirim

10. AVŞARBEYİ

AVŞARBEYİ TÜİSAG Üyesi

Ben İşyeri Hekimiyim.Tam gün çalışmayla ilgilenebilirim.Hangi İldesiniz acaba?

11. İskender GÜRDAĞ

İskender GÜRDAĞ TÜİSAG Üyesi

istanbul anadolu yakasında bende tam zamanlı işyeri hekimi arıyorum

12. AVŞARBEYİ

AVŞARBEYİ TÜİSAG Üyesi

Ben Bursa'dayım.Şu an aktif Aile Hekimiyim.Uygun şartlar olursa İst.Avrupa yakasında tam gün işyeri hekimi olarak çalışmak üzere emekliliği düşünürüm.Saygılarımla

13. o.esme

o.esme TÜİSAG Üyesi

kurmuş olduğumuz OSGB bünyesinde tam zamanlı hekim arıyoruz ilgilenirseniz bilgi verin

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica