Oto Tamir-lastik Satışı-lastik Tamiri Risk Analizi

Konu, 'Risk Analizleri, Değerlendirmeleri ve Örnekler' kısmında arif özçiftçi tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. arif özçiftçi

arif özçiftçi TÜİSAG Üyesi

İsmime bakmayın nişanlımın üyeliğini kullanıyorum bir bayan olarak gidip sanayi ortamında yapabildiğim bir risk analizini sizinle paylaşmak istedim eksik veya hatalı olduğunu gördüğünüz noktalar varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim .Hem kendimi tamamlamış olurum hem de belki sizlere de ufakta olsa katkım olur

Ekli Dosyalar:

2. Elif DALKILIÇ

Elif DALKILIÇ TÜİSAG Üyesi

Kendinizi bir bayan olarak küçümsemeyin bayanlar da isterse erkekler kadar hatta daha bile fazla teknik bilgiye sahip olup daha bile detaylı risk analizi yapabilirler.

sinsaygi, nneslihank, KATMANDU ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. hoffnung

hoffnung TÜİSAG Üyesi

bayanlarda demeniz çok yerinde olmuş açıklama yaparken :)

4. chemistanbul

chemistanbul Banned

şimdi indiriyorum dsyayı.ancak ilk önerim size firma ismini paylaşmamanız olacaktır.çalışmalarınızda bunları perdeleyin.
    saygılar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

feratlar41 bu yazıya teşekkür etti.
  5. chemistanbul

chemistanbul Banned

bazı kısımlar çok yüzeysel olmuş görebildiğim kadarıyla.birde prosedürünüzü görmek isterdim. çünkü düşük riske sahip olan durumada 1 demişsiniz riskli durumada 1 demişsiniz. kafam karıştı açıkcası.

6. tugcekici

tugcekici TÜİSAG Üyesi

Öncelikle elinize sağlık çok başarılı olmuş bence fakat risk değerlendirmesi kısmında (puantaj) chemistanbul arkadaşımızın dediğine katılıyorum. Bende bir lastikçi risk analizi yapıyorum çok faydalandım.
    Analizimi bitirince bende paylaşacağım.

Teşekkürler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. santor

santor TÜİSAG Üyesi

Oto lastikçideki risk analizinizi paylaşırmısınız ,teşekkürler.

8. birold

birold TÜİSAG Üyesi

emeğine sağlık

9. Ahmety

Ahmety TÜİSAG Üyesi

Lastikçilerde kamyon lastiği vb. şişirmek için tel kafesler olurdu şuan bu sistem uygulanıyor mu?

Uygulanıyorsa çalışan lastiğin basıncını nasıl o kafes içinde ayarlayacak.

Bununla ilgili nasıl bir çözüm üretebiliriz?

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica