Patlamadan Korunma Dokumanı

Konu, 'İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Planları' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

  1. ceren123

    ceren123 TÜİSAG Üyesi



    arkadaşlar patlamadan korunma dokumanı hangi tesisler için hazırlanır? yanıcı malzeme depoları için gerekir mi?



     
  2. NUSRET KOÇ

    NUSRET KOÇ TÜİSAG Üyesi



    Depolanan Kimyasalların Msds'leri İncelenir. Parlama ve patlama özelliği olan kimyasallar depolanıyor ise PKD gereklidir.



     
  3. Sakıp

    Sakıp TÜİSAG Üyesi

    Merhaba arkadaşlar
    Tiner kullandığımız bir prosesimiz var. Bunun için patlama dokümanı hazırlamamızı istediler. Konu hakkında bilgisi olan veya daha önce bu malzeme için doküman hazırlamış arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler

     
  4. tarık bugra sen

    tarık bugra sen TÜİSAG Üyesi

    ilgili yönetmeliğin 2. maddesi c bendine göre depolama işlemleri için gerekmiyor. Tabi bahsettiğiniz şey patlayıcı maddeyse.



    TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !



     
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica