Risk Analizleri Ne Zaman Teslim Edilmeli

Konu, 'Risk Değerlendirmeleri Hakkında' kısmında sevinç civelek dinç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. sevinç civelek dinç

sevinç civelek dinç TÜİSAG Üyesi

risk analizleri ne zaman teslim edilmeli

2. yasin123

yasin123 TÜİSAG Üyesi

kime ne zaman teslim edilmeli ?

3. Ömer BUDAK

Ömer BUDAK TÜİSAG Üyesi

bittiği zaman teslim edilmelidir. :)))

bernat bu yazıya teşekkür etti.
  4. ycet

ycet TÜİSAG Üyesi

bittiği zaman işverene...:)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gökhan Timur

gökhan Timur TÜİSAG Üyesi

kopyala yapıştır yaparsan 1 hafta,kendin yazarsan 3 ay

bernat bu yazıya teşekkür etti.
  6. bernat

bernat TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar risk analizi şıp diye yapılacak bir şey değil ki. ben ay başından beri bir firmamla uğraşıyorum. eksiklerini tespit ettik, şimdi "tüm mevzuatı" gözden geçiriyorum, risk analizinde görmediğimiz atladığımız şeyler olabilir, gördüklerimizi de işverene ilgili mevzuat hükmünü referans göstererek raporluyorum. bu esnada makine operatörleri makineleri ile ilgili kontrol listelerini dolduruyor (risk değerlendirmesi ekibinde görevli işletme sorumlusu arkadaşın gözetiminde). daha çoooook işim var :) tavsiyem, acil durumları ön bir rapor gibi sunup (mesela acil çıkış kapıları yangın yönetmeliğine uygun değil) eksiklerini tamamlatma yoluna gitmeniz. bu esnada çalışmanıza devam edersiniz. bitince de güzelce teslim edersiniz :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

huso055 bu yazıya teşekkür etti.
  7. süperman

süperman TÜİSAG Üyesi

bende bu konuda sıkıntı yapıyordum. Bazen üzerinizde baskı oluyor bu konuda. İşveren hemen 3-5 günde bitirilmesini istiyor fakat güzel bir çalışma yapmak gerçekten uzun zaman alıyor. Özellikle yasal dayanaklarıda eklemek işi iyice uzatıyor.

8. zerrin kocabatmaz

zerrin kocabatmaz TÜİSAG Üyesi

Biz risk analizi hazırlayacağız diye çok uğraşıyoruz ama Bakanlığın apartman ve kuaförler için kabul ettiği risk analizi çok yüzeysel ve basit

9. charlesdexter

charlesdexter TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar risk analizi yapmak bir iş bu risklere işçilere ve yöneticilere anlatmak işin en önemli boyutu Diğer taraftan risk aksiyon planı hazırlanmalı

Peki benim bir sorum var isgum risk analizi hazırlıyormuş sayyfasında var bunun hakkında detaylı bilgisi olan var mı?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica