Risk Değerlendirme Programı

Konu, 'İş Güvenliği İle İlgili Programlar' kısmında adelibalta tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Taleplerinizi karşılayacak Mükemmel 2 adet iş güvenliği yazılımı var
    Bunlardan Bir tanesi
    İş Yerleri için Hazırlanmış bir yazılım iş yerlerindeki iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri aynı zamanda üst yöneticileri vb iş güvenliği ile uğraşan diğer personellerinde kullana bileceği İSGRİSK Yazılımı ürünün özelliklerini ve ürünle ilgili videoları izleyebilmek için http://www.ictsert.com.tr/Is-Sagligi-Guvenligi-Risk-Degerlendirme-Yazilimi-G116/-F525.html sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer İş güvenliği Yazılımı ise Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri için hazırlanmış bir yazılım olup hem OSGB lerin Kurumsal işleyişi hem de yukarıda bahsedilen iş yerleri ile ilgili modülleri kapsayan bu yazılım da Ortak Sağlık Güvenlik birimlerindeki İş Güvenliği Uzmanları İş Yeri Hekimleri ve ilgili diğer personelleri Müşterileri ile Aynı Platformda Buluşturan Bir yazılımdır.
    Bu yazılım ile Müşterilere online hizmet verebilmektedirler
    OSGB RİSK Yazılımını ürünün özelliklerini ve ürünle ilgili videoları izleyebilmek içinhttp://www.ictsert.com.tr/Ortak-Saglik-Guvenlik-Birimleri-Is-Sagligi-Guvenligi-Yazilimi-G120/-F525.html sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haluk DEMİRCİOĞLU, osmanmermer ve SERKAN ÜLKER bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gökhan55

Gökhan55 TÜİSAG Üyesi

Sohbetinize Biraz Geç Ortak Oluyorum Fakat Googlda arama yaparken Bir Programa rastladım ve internet üzerinden direk demo hesabı aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum programın adı ISGES umarım yardımcı olabilmişimdir..

ZM BORA ve Dursun_Sozer bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gökhan55

Gökhan55 TÜİSAG Üyesi

4. BerkayGURCAN

BerkayGURCAN TÜİSAG Üyesi

demo hesabını nasıl aldınız acaba siteyi inceledim fakat demo göremedim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Gökhan55

Gökhan55 TÜİSAG Üyesi

6. Kasil

Kasil TÜİSAG Üyesi

Programın fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Sn Volcano,
    Sanırım iyi bir sistem analist ve sonucunu da yazılıma döken iyi bir yazılım mühendisisiniz :) Kesinlikle size katılıyorum...

Volcano bu yazıya teşekkür etti.
  8. Volcano

Volcano TÜİSAG Üyesi

9. Volcano

Volcano TÜİSAG Üyesi

Sayın nasibal35 OSGB çatısı altında birbirinden farklı 5-6 firmada düşük ücretle görev almak istemediğim için mesleğini icra edemeyen ucuz iş gücü parolasıyla kazanan işletme karın tokluğuna çalışan olmamak için direten işsiz bir mühendisim.Değerli yorumunuz için teşekkür et butonunu tıkladım.yazmak yasak olduğu için :)

10. Aytuğ80

Aytuğ80 TÜİSAG Üyesi

1.png2.png3.png4.png5.png6.png

Basit bir 5x5 risk analiz methodu, beğendiniz mi arkadaşlar?

11. nasibal35

nasibal35 TÜİSAG Üyesi

Sn Aytuğ80,
    Elinize sağlık, güzel bir çalışma yapmışsınız yalnız belirsizlikler var. Programınız hangi iş kolu ve tehlike sınıfı için çalışıyor? Yukarıda Volcano arkadaşımızın analizindeki gibi, programınızda, çalışılan iş kolu, çalışan sayısı ve tehlike sınıfı belirli olursa çok daha sağlıklı olacaktır. Yani önce tehlike sınıfı seçeneği, sonra çalışılan iş kolu seçeneği ve çalışan sayısının girileceği tool box yada seçenek bölümleri olmalı. Saygılar...

12. aurer

aurer TÜİSAG Üyesi

önce demoyu görmek gerekir, yorum yapmak için.

13. beykoz

beykoz TÜİSAG Üyesi

program çok faydalı olacak gibi merakla bekliyoruz

14. emreemre

emreemre TÜİSAG Üyesi

proaktif önlemler kısmını data detaylandırabilirsiniz.

15. yusufhayriye

yusufhayriye TÜİSAG Üyesi

16. Aytuğ80

Aytuğ80 TÜİSAG Üyesi

Evet visual studio ile yazmıştım ama çoğu kişi bunun işlevini anlamamış :) bunun amacı ortamdaki makine yada tehlike oluşturabilecek etkenleri tek tek değerlendirmek ve tehlike durumunu belirleyerek müdahale edilmesine gerek olup olmadığını tespit içindir :)

17. yusufhayriye

yusufhayriye TÜİSAG Üyesi

Hayır yöntemi sordum program olarak değil.

18. Aytuğ80

Aytuğ80 TÜİSAG Üyesi

matrisin adını hatırlayamadım ama 5x5 kontrol matrisi diye geçiyordu sanırım

19. İş Güvenlik Uzmanı

İş Güvenlik Uzmanı TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Risk değerlendirmesinde sadece matris metodu yeterli olmayacaktır. Şahsen az tehlikeli bir işyeri için matris metodunu kullanırken tehlikeli sınıftaki bir işyeri için kinney metodunu kullanıyorum. Demoyu dört gözle beklemekteyim, güzel bir çalışma olursa programı satın alacak ilk kişileren biri olacağım :)

20. kutsalus

kutsalus TÜİSAG Üyesi

önce demoyu görmek gerekir, yorum yapmak için.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica