Risk Değerlendirmesi

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında gkaner tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. gkaner

gkaner TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,

20 çalışanın bulunduğu az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde risk değerlendirmesinin nasıl yapılacağı konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Taslağa göre işverenin bir ekip kurarak bunu yapması gerektiği yazıyor (iş güvenliği uzmanının bulunma zorunluluğu henüz yok diye biliyorum).

Şimdiden teşekkürler

2. Abdullah Güldoğan

Abdullah Güldoğan TÜİSAG Üyesi

Bende 26 çalışan ve az tehlikeli için risk değerlendirme çalışmalarına başlayacağım. Tam olarak aynı şeyi arıyoruz. takip edelim bakalım.

3. murat aytekin

murat aytekin TÜİSAG Üyesi

ekte genel olarak nasıl yapılması gerektiği ile ilgili döküman ...

Ekli Dosyalar:

asparagas_65, sailor84, Murat KOÇAK ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  4. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Bu döküman az ehlikeli ve sadece20 kişi için biraz ayrıntılı değilmi?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. murat aytekin

murat aytekin TÜİSAG Üyesi

dediğim gibi

dediğim gibi genel çerçeve bu. hiç bir noktayı atlamamak adına biraz geniş olabilir. gerekli olmayanlar elimine edilebilir. saygılar..

Ali KÖKSAL bu yazıya teşekkür etti.
  6. gkaner

gkaner TÜİSAG Üyesi

peki örnek teşkil edebilecek bir form mevcut mudur? İncelediğim birçok form çok ayrıntılı geliyor; ben bir ofis için hazırlamaya çalışıyorum. Basit nitelikte ama risk değerlendirme yükümlülüğünü de yerine getirebileceğimiz bir örnek varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Burcu

Burcu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba, taş ocakları ile ilgili elinde örnek risk değerlendirmesi olan varsa paylaşabilir mi?

8. BAYRAM ŞEKER

BAYRAM ŞEKER TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bitane örnek atın lütfen

9. tuti

tuti TÜİSAG Üyesi

Birileri burda örnek diye bağırıyor ama kimse anlamıyor.sadece basit bir örnek istiyoruz birilerine basit gelen kimisi için önemli olabilir..bu görevi bana yıktılar ama hala net bişey elde edemedim.bende 20 kişilik bir ofis için istiyorum..bunu soru cvp şeklinde yapsak olurmu..yani daha net anlaşılır olmazmı..

10. Fatih ÖZTÜRK

Fatih ÖZTÜRK TÜİSAG Üyesi

6 kişilik bi ofise yapmıştım ben ama işinize yarar mı ?ayrıca çıktı şeklinde elimde var ,yani dosya halinde

tuti bu yazıya teşekkür etti.
  11. tuti

tuti TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim. dün ben direk ankarayı aradım 0312 296 6478 bu telden her soruya cvp alınabiliyor bu konuyla ilgili. çok zor değilmiş basit yani..burda tefarruatları görünce kafa karışıyor..yani risk düzeyine göre 20-50 kişilik ofisler için basitmiş..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica