Sınav Hakkı 3 Olacak Deniyor

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında aim_mehmet tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav hakkı 3 olacak diye bir söylenti dolanıyor gerek bakanlık içerisinde gerekse forumlarda bununla ilgili hatrı sayılır yorumlar var.Konu hakkında bilgisi olan varmı?

2. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Üst sınıf sınavına girmekten bahsediyorsan, kanun maddesi değişmemiş imkansız.

3. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

yok onun için değil 2 kez girip 70 alamayan adaylara 3. sınav hakkı verilecekmiş kuvvetle muhtemel.

4. ÇAĞLAR KARABIYIK

ÇAĞLAR KARABIYIK TÜİSAG Üyesi

zaten 2 sınav kadar saçma birsey olamaz o zaman tüm ösym tüm KPSS tüm seritika sınavları böyle olsun madem sınırlama koymuşlar...3 değil 300 olmalı ben paramı vermişim kursa gitmişim ama 2 sınavda kazanamzsan k.bakma sen bidaha kursa ggidicen derlerse bunda art niyet ararım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mustafa bayman

mustafa bayman TÜİSAG Üyesi

Ben iki sınavdan da geçemedim inşallah 3. sınav hakkı verirler ne zaman belli olacak acaba?

6. aim_mehmet

aim_mehmet TÜİSAG Üyesi

hocam daha önce çsgb de uzman olan ve şu an isg olarak görev yapan birisi çok kesin konuşmuş. Bende bilgi edinmeye yazdım ama nezaman cevap gelir bilmiyorum kasima kadar netlesse de girsek sınava. Sizlerde arayıp sorarsanız isggmudurlugune belki hızlanır işlemler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica