Tartışma Sınav Mağduru Iş Güvenliği Uzmanlarına Yeni Bir Umut

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

Bora Bey haklı ve hepimiz onun yanında olduğunu kendisini arayarak söylemeliyiz.
    hem de hepimiz. Kendisine durumu siz bildirin ve hepimiz yanında olduğunu arayarak söyleyelim.Önce sizizin isteyin telefon numarası mevcut değil izin ile bunu gerçekleştirelim ivedilikle.

2. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

EVET OLMAZ MI ÇOK VAR

hakan civelek ve fatih_leventoglu bu yazıya teşekkür etti.
  3. SerkanCEBECIOGLU

SerkanCEBECIOGLU TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, Bora bey ile görüştüm. Geçen gün Ankara'ya gidip ilgili kişiler(Hakim vb) görüşmüş. Maalesef olumlu bir hava alamadığını davayı kaybedebileceğimizi belirtti. Tek şansımızın 5. dairenin 10. dairenin bu verdiği karara direnmesi. Eğer 5. daire 10. dairenin karırına direnir yeni birlirkişi atarlarsa bir şansımız daha olacaktır. Ama Bora beyde bu savaştan yorulmuş. Anladığımız kadarı ile bakanlık mahkeme üstünde siyasi bir baskı kurarak bu kararı aldırdı. Umarım adalat haklının yanında olur, umarım beklentilerimiz karşılanır.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

hakan civelek, isgilo ve köksal ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  4. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

SEVGİLİ SERKAN BU HABERİ BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN SANA TEŞEKKÜR EDERİZ. TEKRAR BELİRTMEK İSTİYORUM HEPİMİZ BORA BEY İÇİN MADDİ MANEVİ NE GEREKİYORSA BU DAVA SÜRECİNDA ADALETİN YERİNİ BULMASI İÇİN GEREKENİ YAPALIM. GEREKİRSE ŞAHSIM KENDİSİ İLE GÖRÜŞEREK BU DURUMDA YANINDA OLDUĞUMUZU AYRICA BELİRTMEK İSTERİM.

5. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

HEPİMİZ MADDİ MANEVİ BORA BEY İÇİN HAREKETE GEÇMELİYİZ.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

6. ssehluk

ssehluk TÜİSAG Üyesi

69 puanla kaldım.sonra sorular yanlıştı deyip bana belgemi yolladılar.işe başladım şimdide bana belgen iptal diyorlar.Ben bu bakanlığı bombalarım

hakan civelek ve serkancebecioglu bu yazıya teşekkür etti.
  7. SerkanCEBECIOGLU

Arkadaşlar, haftaya Cuma günü Ankara'da bakanlığa gidelim diyorum. Bir iş için zaten Ankara'ya gideceğim. Gitmişken de bakanlığa uğramayı düşünüyorum. Gelmeyi planlayan varsa benim ile iletişime geçsin. Bakanlıkta buluşup derdimizi anlatalım.

isgilo ve nazo bu yazıya teşekkür etti.
  8. taz4177

taz4177 TÜİSAG Üyesi

Serkan Bey,
    Ankara'ya gittiniz mi acaba?
    Görüşebildinizmi kimseyle
    selmalar

9. SerkanCEBECIOGLU

Bir iki milletvekiline olayı aksettirdim. hatay milletvekili danışmanına yönlendirdi beni, bir iki gün içinde kontak kuracaklar benimle, bakana sorulması için bir soru önergesi verecekler meclise. Bende bu nedenle 57. sorunun hatalı olmadığı halde neden iptal edilmediği yönünde bilgi talep etmelerini isteyeceğim.

Ayrıca arkadaşlar haftaya perşembe günü tekrar ankaradayım. bir planlama yapalım. (birazda nazire yapayım: hani her nekadar yapalım desemde köksal beyin dışında işi ciddiye alanla karşılaşmadım)

isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  10. SerkanCEBECIOGLU

Arkadaşlar,

Geçenlerde bakanlığa başvurarak iptal edilmeyen hatalı sorulara ait "Bilim Komisyonu Raporu"nu istedim. fakat bana seni ilgilendirmez diyerek cevap verilmiştir.

Ekteki dosyalar bakanlık ile çeşitli konularda yazışmalarımı ve isg davasına ilişkin bakanlığın verdiği cevapları içerir mahkeme yazışmalarını içermektedir.
    Bakanlığın cevapları ve gerekçelerini okurken insan "bu ne kafa" diyesi geliyor.

Ekli Dosyalar:

fatih_leventoglu ve isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  11. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

Serkan Bey iletişim adresinizi verirseniz iletişim kurarız gerekeni yaparız.
    Sizin gibi insanların her zaman yanındayım.

12. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

Gerçekten bu tarz cevap mı verdiler merak ediyorum.
    Bize ne yanıt verecekler acaba?

13. fatih_leventoglu

fatih_leventoglu TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sertifikamız bu durumda iken isg katip sistemi üzerinden sözleşme yapan ve sözleşmesi onaylanan var mı? Eğer onaylanıyorsa bakanlığın bize karşı yaptıklarına aldırış etmeyip isg katip üzerinden sözleşmelerimizi yapalım.

14. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

Zannetmiyorum.

15. SerkanCEBECIOGLU

Telefon numaram 05557270754
    mail serkancebecioglu@yahoo.com

16. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

olmaz ki...

17. SerkanCEBECIOGLU

Arkadaşlar, Bakanlıktan benim gibi hatalı sorulara ilişkin "Bilim Kurulu Değerlendirme Raporunu" isteyen ve cevap alan arkadaş var mı? Ayrıca size gelen cevapta bana gelen gibi ise (Sizi ilgilendirmediğinden cevap verilmemiştir gibi) sizde Bilgi Edinme Değerlendirme Kuruluna itiraz edin. Bu kurul Başbakanlık bünyesinde bulunmaktadır. Web Adresi
    http://www.bedk.gov.tr/

Nasıl itiraz edeceğiniz bir dilekçe ile anlatılmış. Başvuru yaparak sizde Hatalı Sorulara ilişkin "Bilim Kurulu Raporunun" tarafınıza iletilmesini isteyin.

Saygılar

18. isgilo

isgilo TÜİSAG Üyesi

EVET İLGİLİ BELGELERİ BAKANLIĞA İLETTİK DİYE CEVAP YAZMIŞLAR.

19. taylanbalci

taylanbalci TÜİSAG Üyesi

Dün e-devlet üzerinden Cumhurbaşkanlığına haksızlığı bildirdim. Hala resmi bir açıklama yapılmadı mahkeme süreci devam ediyor mu?

hakan civelek ve isgilo bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica