Staj Yeri Hakkında Yardımcı Olabilecekler

Konu, 'Soru Bankaları' kısmında MURAT KOÇ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. MURAT KOÇ

MURAT KOÇ TÜİSAG Üyesi

Staj yeri arıyorum yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

2. betülkap

betülkap TÜİSAG Üyesi

C sınıfı sertifika için İş Güvenliği Uzmanlığı Kursuna devam etmekteym. 03-07 Haziran arası staj yapmak için Staj yeri arıyorum yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.
    İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde çalışıyorum.
    Betül Kaplan​

3. Murat BERK

Murat BERK TÜİSAG Üyesi

14.05 ile 18.05 tarihleri arasında, 1 işyeri hekimi ve 1 İSG uzmanı barındıran, bir işyerinde staj yapmam gerekiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

4. go_1991

go_1991 TÜİSAG Üyesi

Merhabalar, c sınıfı iş güvenliği kursum 26 ağustosta bitiyor. 5 gün staj yapamam gerekiyor. İstanbul Fatih'te oturuyorum. Yardım edebilecek birileri varsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Alper YANGUN

Alper YANGUN TÜİSAG Üyesi

Merhaba;
    Erciyes Üniversitesi Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu mülkiyet koruma ve güvenlik bölümü iş sağlığı ve güvenliği programından haziran ayı içerisinde program birincisi olarak okulumdan mezun oldum. 12 iş günü staj yapmam gerekmektedir. Tam zamanlı bir iş güvenliği uzmanının bulunduğu bir işletmede çalışan sayısı ve tehlike sınıfı göz önünde bulundurulmak şartıyla ( tehlikeli veya çok tehlikeli işletmede 10 ve üzeri çalışanı olan bir firmada) staj defterimdeki konuları öğrenerek staj defterimi doldurmam gerekiyor. İşletme için risk analizi de hazırlamam lazım. Okulumuz iş kazası ve meslek hastalıklarına karşı 12 iş günü boyunca sigortamı karşılayacaktır. Üniversite stajı olduğu için ücret talep etmiyorum. Tek isteğim bana staj yapabilmem konusunda yardımcı olmanız. Eğer onaylarsanız 30 Haziran-04 Temmuz tarihleri arasında staj başvuru formumu ve beyannamemi imzalamanız gerekmektedir. (İşveren ad soyadı kaşe imza ve iş güvenliği uzmanının adı soyadı imzası v.s gibi bilgiler bulunmaktadır.) İmzaladığınız evrakları öğrenci işlerine teslim ettikten sonra 14 temmuzda staja başlamam gerekiyor. CV inceleyip en yakın zamanda bana geri dönüş sağlarsanız memnun olurum. (Ortak sağlık güvenlik biriminde de staj yapabiliyorum. ) İyi çalışmalar.

6. e-mine

e-mine TÜİSAG Üyesi

staj yeri konusunda yardımcı olabilecek üyeler lütfen iletişim bilgilerinizi özelden konuşma başlatarak paylaşın. konu başlıklarında iletişim bilgisi yazılması forum kurallarına aykırıdır

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited: 29 Haziran 2014
    Oğuzhan YAVUZ bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica