Teşekkür

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında Gokhan Kole tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gokhan Kole

Gokhan Kole TÜİSAG Üyesi

Ya ben bu sayfaya bayıldım ya o kadar güzel bilgiler var ki çok sevindim birde paylaşımlar ve farklı uzman düşünceleri süper ya Kitap gibi :)

Emre DEDE, Nurdan DAHİ, izmir ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Cem AKBULAK

Cem AKBULAK TÜİSAG Üyesi

sizlerin de katkılarınızı bekliyoruz gökhan bey....hoşgeldiniz....

Emre DEDE, Nurdan DAHİ, mervea. ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. izmir

izmir Guest

Üyelerimiz sayesinde gün geçtikçe büyüyen bir forum oluyoruz......
    Ellerindeki bilgiyi çekinmeden bizlerle paylaşan tüm arkadaşlarımıza da bu vesile ile teşekkür etmiş olalım.....

Nurdan DAHİ ve Taner KARAÇAYLI bu yazıya teşekkür etti.
  4. kazım akkaya

kazım akkaya TÜİSAG Üyesi

İş güvenliği nedir diye soran arkadaşlara hemen sitenin adresini veriyorum ve diyorumki "Öğrenmek istediğini burada bulabilirsin. Bulamazsan konu aç kesin cevabını alırsın" :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Emre DEDE, Nurdan DAHİ, dilekaltinok ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  5. Gokhan Kole

Gokhan Kole TÜİSAG Üyesi

Hoş bulduk Cem Bey evet bende çok isterim yardım etmeyi ama şuan ben biraz yardıma muhtaç gibiyim :)

6. Emre DEDE

Emre DEDE TÜİSAG Üyesi

Gökhan bey Cem bey size demek istediği hemen paylaşımda bulunmanız değil tabiki elinize geçen ve yararlı olacağını düşündüğünüz bilgileri bizimle paylaşmayın sakın bundan üye oldum ve hemen bir şeyler paylaşmalıyım düşüncesini çıkarmayın. Çoğu arkadaşımız aslına bakarsanız bu foruma ilk geldiklerinde bu işi yeni yapmaya başlayan arkadaşlarımızdı sizde umarız zamanla bize alışır ailemizin fertleri arasına katılırsınız ve emin olun bütün forum takipçilerimiz birbirine yardım etmekten haz duyan insanlardır. Her zaman yardıma hazırlardır diye düşünüyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Selcen ve Seylan Aygün bu yazıya teşekkür etti.
  7. Gokhan Kole

Gokhan Kole TÜİSAG Üyesi

Ne kadar güzel böyle birliktelik içinde olmaktan bende çok mutluyum. İyi çalışmalar

8. esen

esen TÜİSAG Üyesi

herkese merhaba bende bu alana yeni yönelmiş biri olarak hakikaten bu siteden çok güzel şeyler öğreniyorum tecrübelerini bildiklerini paylaşan herkese teşekkür ederim :) benim aklıma takılan bi soru var: ben yeni kursa başlıyorum ama sınav mayısta be o zaman sertifikayı alıcaz benim kursum aralıkta bitiyor aradaki o zamanda çalışabiliyomuyuz yani sertifika olmadan neler yapabiliriz ki? bi iki arkadaşım bu şekilde çalışıyor. bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

9. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Merhaba,
    Öncelikle aramıza hoş geldiniz.
    Maalesef sertifikanızı almaya hak kazanmadan resmi olarak çalışamazsınız.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica