Soru Verilemeyen Eğitimler

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Hakkında' kısmında senel tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. senel

senel TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, gittiğim restaurant, hotel gibi firmalarda isg eğitimlerini tamamlayamıyorum, işveren eğitim organizasyonu yapmıyor veya yapmakta zorlanıyor, bu durumda verilemeyen eğitimlerden işveren mi sorumlu oluyor? Bu duruma nasıl bir çözüm bulabiliriz?

2. Egemen_01

Egemen_01 TÜİSAG Üyesi

onaylı defteri neden icat ettiler senel kardeşim ;) bir düşün bakalım? anladın sen onu ;)

YAŞAR SALUR ve OGÜN. bu yazıya teşekkür etti.
  3. asistoli

asistoli TÜİSAG Üyesi

::ok:: yazarsın deftere, gerisini bırak işverene. İstediği zamanı ayarlasın :D

4. senel

senel TÜİSAG Üyesi

Deftere yazmak konusu çok basit egemen bey, bunu en başından yapıyoruz zaten, ben çözüm önerisi almak istemiştim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. YAŞAR SALUR

YAŞAR SALUR TÜİSAG Üyesi

çözüm önerisi bu bir kaza olduğunda eğitimlere bakacaklardır işveren der uzman organizasyon veya bana bildirim yapmadı haberim yoktu al sana patladı suç ama bildirim yaptığını onaylı deftere yazarsın veya mail bile bildirim yapsan kendini yırtma şansın olabilir ama yazılı kanıt şart söz uçar yazı kalır.

6. blntkpz

blntkpz TÜİSAG Üyesi

Başka bir çözümü olacağına inanmıyorum bende bunun :) Ayarlayamıyorsa yazarsın onaylı deftere kendini garantiye alırsın...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. ksm

ksm TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar örneğin çok tehlikeli sınıf da 16 saat eğitim var bu eğitimi bir yılda 4 er saat paylaştırmamız mı gerek yoksa en kısa sürede üst üste 16 saat eğitimi tamamlamak mı gerekiyor.Teftişlerde yada kaza bilirkişi raporlarında iş yerine uzman başlayalı 1-2 ay olmuş eğitim eksik deniliyor.Bilgi ve deneyimi olan arkadaşlardan cevap ricasıyla

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica