Soru Yangin Egitim Egitmenligi Sertifikasi Veren Yerler Nereleri

Konu, 'İSG Yüksek Lisans Hakkında' kısmında ferah kuzdere tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ferah kuzdere

ferah kuzdere TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar antalya veya İzmirde yangin eğitimi eğitmenliği veren yerler varsa beni bilgilendirir seniz memnun olurum

2. Bilgehan Ergün

Bilgehan Ergün TÜİSAG Üyesi

YANGIN EĞİTİMİ EĞİTMENLİĞİ sertifikasını veren kuruluşlar nerelerdir bilen var mı?

3. şahin kamber

şahin kamber TÜİSAG Üyesi

sanırım bu konuda yardımcı olacak kimse yok forumda. :(

4. Onur17

Onur17 TÜİSAG Üyesi

yangın eğitimini iş güvenliği uzmanı olarak sizde verebilirsiniz sakıncası yok ama itfaiyeden bu konuda destek alırsanız sizin ve işletmeniz açısından daha güvenilir olur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Bilgehan Ergün bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ersin

Ersin TÜİSAG Üyesi

6. volgagokdemir

volgagokdemir TÜİSAG Üyesi

antalyada andem diye bir eğitim merkezi var internetten araştırırsanız telefonu mevcut yangın eğitimi veriyorlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Bilgehan Ergün bu yazıya teşekkür etti.
  7. mehmet oğuz

mehmet oğuz TÜİSAG Üyesi

merhaba
    yangın eğitimi eğitimcisi eğitimi diye benim bildiğim bir sertifika yok.ancak forumu araştırırsanız daha önce arkadaşlarımız bu konuda detaylı şekilde eğitim veren bazı kurumlar olduğunu belirtmişlerdi.
    ancak dediğim ve yukarıda arkadaşımızın bahsettiği gibi yangın eğitimi vermek için bir sertifika sahibi olmanıza gererk yok. bu konuda itfaiyenin eğitim dairesi ile görüştüm. kendilerinin söylediği bu.bilgisi olan herhangi bir kişi bu eğitimi verebilir dediler. tabi siz bu konuda iş yapmak ve yangın eğitimcisi olarak anılmak istiyorsanız bu konuda alabileceğiniz bir eğitim yok.eğiticinin eğitimi yok yani.ama itfaiyenin verdiği eğitimlerde ileri düzey yangın söndürme eğitimi gibi veriler sözkonusu idi. bunları araştırabilirsiniz.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica